60.000 TL ve üstü 4070 Laptop Vs 4060 Laptop Vs 4070 Ti Super Kasa Acil

Miro65758595100

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
İşlemci
13650HX
Ekran Kartı
4070
Merhabalar 10. Sınıf öğrencisiyim yazılım okumak istiyorum hikaye oyunları oynayacağım rdr gta gibi sizce hangisini almam daha mantıklı üniversiteyide göz önünde bulundurursak

Xcharcer

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
60
Merhabalar 10. Sınıf öğrencisiyim yazılım okumak istiyorum hikaye oyunları oynayacağım rdr gta gibi sizce hangisini almam daha mantıklı üniversiteyide göz önünde bulundurursak
laptop alman kesinlikle daha iyi olur senin için ve illa rog almana gerek yok 50k civarına 4070 li laptoplar var

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
852
Taşıma konusunda kasa sorun yaratır, eğer çok git gel yapıp taşımıyorsan kasa al ama çok taşıma işlemi olucaksa laptop daha doğru olur.
Laptop olarak bunu almanı öneririm, asusa bulaşma.

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
852
Asus acerden daha iyi
Asus fiyatını haketmeyen, sadece marka sebebiyle pahalı olan ürünler üretiyor. Mesela attığınız asus 4070 laptopla karşılaştırırsak benim attığım laptop 2K panele sahip %100srgb değeri var. Sizinki 1080p paneli var, İşlemci olarak benim attığımın işlemcisi daha iyi ve 32GB ram var. Benim attığımı alıp 2TB ssd alıp takarsanız gayet güzel bir laptop olur. Bu yüzden asusa bulaşmayın dedim. Attığım acer nitro 16 piyasadaki en sağlam serilerden biri bu arada parça kalitesi olarak gayet iyi.

KS

Miro65758595100

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Asus fiyatını haketmeyen, sadece marka sebebiyle pahalı olan ürünler üretiyor. Mesela attığınız asus 4070 laptopla karşılaştırırsak benim attığım laptop 2K panele sahip %100srgb değeri var. Sizinki 1080p paneli var, İşlemci olarak benim attığımın işlemcisi daha iyi ve 32GB ram var. Benim attığımı alıp 2TB ssd alıp takarsanız gayet güzel bir laptop olur. Bu yüzden asusa bulaşmayın dedim. Attığım acer nitro 16 piyasadaki en sağlam serilerden biri bu arada parça kalitesi olarak gayet iyi.
Haklısınız hocam

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri