Fırsat 4070 Süper Perşembe Indirimi

come41

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
1.gün çitayı f/p oranında çok yükseğe koydular aynı oranı yakalayamıyorlar .

Anakart çok düşük.İşlemci 14.nesil değil.Ramler zayıf.

Darboğaz mümkün ^-^

KS

brkkbks

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
1.gün çitayı f/p oranında çok yükseğe koydular aynı oranı yakalayamıyorlar .

Anakart çok düşük.İşlemci 14.nesil değil.Ramler zayıf.

Darboğaz mümkün ^-^
1. Gün için dediğinize katılıyorum kesinlikle keşke yarın o sistem çıksa.

rkaya

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
Ben aldım ve kurdum şuan driver güncellemeleri yapıyorum. 14 nesil için goatı kaçıranlar seneye kadar öyle sistem piyasada kimse çıkarmaz. Aklı olan bu sistemi alır. İşin garip tarafı ddr4 sistemin stoklarını 1 dk da tüketenler bugünkü sisteme dokunmamış bile. Yarın gelecek sistemden çok bişey beklemeyin bence. İlk günü kaçırdıysanız bugün kesinlikle alın derim. Ayrıca darboğaz da sözkonusu değil. 4070 süper ekran kartının vatan bilgisayar dışında piyasada çok yerde satışı yok ve fiyatı da tuzlu. Ayrıca 16 gb ram takviyesi yaptım. Arkadaşın dediği gibi anakart giriş seviyesi onu da ilerleyen dönemde güncelleyebilirsiniz. 13400f kötü bir işlemci değil

sfky9842

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
16
Ben aldım ve kurdum şuan driver güncellemeleri yapıyorum. 14 nesil için goatı kaçıranlar seneye kadar öyle sistem piyasada kimse çıkarmaz. Aklı olan bu sistemi alır. İşin garip tarafı ddr4 sistemin stoklarını 1 dk da tüketenler bugünkü sisteme dokunmamış bile. Yarın gelecek sistemden çok bişey beklemeyin bence. İlk günü kaçırdıysanız bugün kesinlikle alın derim. Ayrıca darboğaz da sözkonusu değil. 4070 süper ekran kartının vatan bilgisayar dışında piyasada çok yerde satışı yok ve fiyatı da tuzlu. Ayrıca 16 gb ram takviyesi yaptım. Arkadaşın dediği gibi anakart giriş seviyesi onu da ilerleyen dönemde güncelleyebilirsiniz. 13400f kötü bir işlemci değil
gg de amdli 4070 super sistemler bundan daha iyi bence ekran kart kalitesi de benzer biri galax diğeri zotac

eseryalk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
goat v4 alan şanslı kişilerdenim . anakartı güncellemeye gerek var mı? birde ram takviyesi için aynı marka model mi tercih etmek zorundayım.

rkaya

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
Kesinlikle ram i aynı alın ben yazın sonunda anakartı değiştirmeyi düşünüyorum

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri