45.000-60.000 TL 4070S 4080 Sistem

KS

ccc123ccc

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Sığmaz gibi duruyor, öndeki fanlardan ortadakini çıkarırsın. Eğer bütçe arttırırsan kasa+güç kaynağı ikilisi olarak şöyle yapabilirsin gen5 psu olur.
Veya kasayı 2. daha uygunada bulmaya çalışabilirsin.
Bütçeyi fazla artiramam daha 4k monitör alicam. Suan kasa kargoda. Firmayla gorustum vidalamadan kasaya yerlestirip deneyebilirsiniz diyor. Ama iadeyle falan uğrasmakda istemiyorum acikcasi ekran karti tutucu olmadan siğar diyorlar.

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,182
Bütçeyi fazla artiramam daha 4k monitör alicam. Suan kasa kargoda. Firmayla gorustum vidalamadan kasaya yerlestirip deneyebilirsiniz diyor. Ama iadeyle falan uğrasmakda istemiyorum acikcasi ekran karti tutucu olmadan siğar diyorlar.
Dediğim gibi öndeki orta fanı çıkarır sığdırırsınız en kötü.

KS

ccc123ccc

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Dediğim gibi öndeki orta fanı çıkarır sığdırırsınız en kötü.
Aldığım anakartda ATX uzun bir anakart kasa ve psu ayrı almak istemiyorum şahsen dahili olursa daha iyi olur benim için.
Bunu alırsam monitörden kısmam gerekcek bu sefer.
12-15 arası monitör düşünüyorum. Vade farksız taksitli olursa 18e kadar çıkabilirim. Önerebileceğin monitör var mıdır ? Kalan bütçemi ona göre yönetcem.

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,182
Aldığım anakartda ATX uzun bir anakart kasa ve psu ayrı almak istemiyorum şahsen dahili olursa daha iyi olur benim için.
Bunu alırsam monitörden kısmam gerekcek bu sefer.
12-15 arası monitör düşünüyorum. Vade farksız taksitli olursa 18e kadar çıkabilirim. Önerebileceğin monitör var mıdır ? Kalan bütçemi ona göre yönetcem.
Yani çıkabiliyorsan şunu öneririm fakat taksitte falan baya faiz koyuyor
Mecbur şune yönelebilirsin. Veya 2K monitörde alabilirsin çok darboğaz olacağını sanmıyorum.

7600x ile en yüksek ayarlarda göstermiş 2K. 7500f ile de çok olacağını sanmam.

KS

ccc123ccc

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Yani çıkabiliyorsan şunu öneririm fakat taksitte falan baya faiz koyuyor
Mecbur şune yönelebilirsin. Veya 2K monitörde alabilirsin çok darboğaz olacağını sanmıyorum.

7600x ile en yüksek ayarlarda göstermiş 2K. 7500f ile de çok olacağını sanmam.
Ben 4k almayı çok istiyorum. En başta bütçemi bu kadar zorlamamın sebebi buydu.
Bu monitör nasıldır?
Bu kasa nasıldır?
Alternatif ürünlere ve önerilere de baktıktan sonra bütçeme göre alıcam artık.

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,182
Ben 4k almayı çok istiyorum. En başta bütçemi bu kadar zorlamamın sebebi buydu.
Bu monitör nasıldır?
Bu kasa nasıldır?
Alternatif ürünlere ve önerilere de baktıktan sonra bütçeme göre alıcam artık.
Attığın kasanın ekran kartı desteği daha uzun gözüküyor ve psu gen5 destekliyor onu tercih etmen daha doğru olur. Monitör hakkında bilgim yok @Lory daha iyi bilir. Yükseklik ayarı falan yok tercih etceğimi sanmıyorum.

KS

ccc123ccc

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Attığın kasanın ekran kartı desteği daha uzun gözüküyor ve psu gen5 destekliyor onu tercih etmen daha doğru olur. Monitör hakkında bilgim yok @Lory daha iyi bilir. Yükseklik ayarı falan yok tercih etceğimi sanmıyorum.
Monitörde aradığım özellikler 4k olsun. 27 inch veya üstü olsun. Mümkünse sağa sola çevirebileyim. İşyerinde Dell 34 s3422dw kullanıyorum. gözüm büyük monitöre alıştı ama sağa sola çevirememek büyük bir eksiklik bence.

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,182
Monitörde aradığım özellikler 4k olsun. 27 inch veya üstü olsun. Mümkünse sağa sola çevirebileyim. İşyerinde Dell 34 s3422dw kullanıyorum. gözüm büyük monitöre alıştı ama sağa sola çevirememek büyük bir eksiklik bence.
Lory nin de dediğine göre bence bütçe varsa msi al yoksa gigabyte. Cuma günleri incehesap gaming gecesi oluyor pek sanmasamda belki ordan indirimle bir şeyler bulabilirsin.

KS

ccc123ccc

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Lory nin de dediğine göre bence bütçe varsa msi al yoksa gigabyte. Cuma günleri incehesap gaming gecesi oluyor pek sanmasamda belki ordan indirimle bir şeyler bulabilirsin.
Anakartı öyle ucuza getirdim. Şu monitör 19K'ya inmişti ama bütçemi biraz aşıyordu.
Gigabyte'a bütçem yetiyor vade farksız ödeme imkanı var ama monitör sağa sola bile dönmüyor. Bu bütçelerde başka alternatif varmıdır? Biraz daha bekliycem yoksa

Hellobytips

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
Allah razı olsun.
İşten gelir gelmez incehesap indirimlerini takibe aldım. Fiyatı iyi düştü direk aldım.:cool:

Bu ekran kartıyla bir sistem toplayabilirmisin? Maks 61 62 k bütçeyle.
Sen kaça aldın reis ben almadım daha indirime girer mi acaba

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,182
Anakartı öyle ucuza getirdim. Şu monitör 19K'ya inmişti ama bütçemi biraz aşıyordu.
Gigabyte'a bütçem yetiyor vade farksız ödeme imkanı var ama monitör sağa sola bile dönmüyor. Bu bütçelerde başka alternatif varmıdır? Biraz daha bekliycem yoksa
Samsung monitörler genelinde sorun yaşandığını görmüştüm bilgim yok maalesef. İndirim beklenebilir bence

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,494
16k bunu al

KS

ccc123ccc

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
39.999,00'dan aldım. O fiyatta 4080 yoktu fiyatı gayet iyiydi. Kesin bir şey söyleyemem ama ben stok biter diye acele ettim aldım direk.

Samsung monitörler genelinde sorun yaşandığını görmüştüm bilgim yok maalesef. İndirim beklenebilir bence
Teşekkür ederim cevapların için. MSI için takipteyim. İndirime girerse alırım olmazsa mecbur Gigabyte.

Hellobytips

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
39.999,00'dan aldım. O fiyatta 4080 yoktu fiyatı gayet iyiydi. Kesin bir şey söyleyemem ama ben stok biter diye acele ettim aldım direk.

Teşekkür ederim cevapların için. MSI için takipteyim. İndirime girerse alırım olmazsa mecbur Gigabyte.
Heee 1bin lira zam gelmiş iyi o zaman birşey reisim 🥲

Şuanda kaça mal oldu size 4080 kart dahil

KS

ccc123ccc

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Heee 1bin lira zam gelmiş iyi o zaman birşey reisim 🥲

Şuanda kaça mal oldu size 4080 kart dahil
Kasayı bunla değiştircem
Total 61510,5TL ödedim
Ssd almadım ben. Monitör kaldı geriye

Hellobytips

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
Kasayı bunla değiştircem
Total 61510,5TL ödedim
Ssd almadım ben. Monitör kaldı geriye
KIOXIA EXCERIA Pro 1TB SSD NVMe 4.0 M.2 7300/6400 MB/s
https://www.hepsiburada.com/kioxia-...KR7A?magaza=İntros&url_src=ios-product-detail

Ssd m2 bunu öneririm ben senin sistemini tek tek alıcam kredi kartını bekliyorum

KS

ccc123ccc

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri