Öneri 4070Ti İçin 2K 165Hz(Ips) Veya Üstü Monitör Önerisi

Mehmet Mustafa

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
52
KS

Mehmet Mustafa

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
52
Arkadaşlar Monitör Öneriniz Varmı? Hem FPS Hem Hikaye Oynuyorum.
Benim Bulduklarım Bunlar.
@Lory Hocam Çarşamba Attığınız Dell Konusunu Gördüm Bı Öneride Bulunurmusunuz

Lory

Monitör Uzmanı
Monitör Uzmanı
Tepki
752

Lory

Monitör Uzmanı
Monitör Uzmanı
Tepki
752
KS

Mehmet Mustafa

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
52

Hz.ETQ

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
682
sadece yazılım güncellemesi ile brick sorunu oluyor. güncellemezseniz sıkıntı yok.
onun dışında güzel monitördür.
Hocam bu konudan bağımsız şuan 32"-34" monitör arıyorum 2k çözünürlük olacak şekilde. Hangi ürünleri takip etmeliyim? Güzel görüntü arıyorum VA panel curved olmasından dolayı maalesef.

Son düzenleme:
KS

Mehmet Mustafa

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
52
Hayırlı olsun. Alienware üzmez seni.
Peki Hocam Bu Monitörü alınca Yapmam Gereken birşey varmı.Ghosting,ölü pixel vs testler hangilerini yapmam gerekiyor, Güncelleme vs Bilmiyorumda.Hepsini yazarsanız tek tek yaparım

Lory

Monitör Uzmanı
Monitör Uzmanı
Tepki
752
Peki Hocam Bu Monitörü alınca Yapmam Gereken birşey varmı.Ghosting,ölü pixel vs testler hangilerini yapmam gerekiyor, Güncelleme vs Bilmiyorumda.Hepsini yazarsanız tek tek yaparım
Ölü piksel testi yap sonra bı ghosting testi yaparsın. Siyah bir ekran açıp ips glow testi de yaptımmı tamamdır. Ölü piksel çıkarsa çok dertlenme Dell kapıda değişim yapıyor.

KS

Mehmet Mustafa

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
52
Ölü piksel testi yap sonra bı ghosting testi yaparsın. Siyah bir ekran açıp ips glow testi de yaptımmı tamamdır. Ölü piksel çıkarsa çok dertlenme Dell kapıda değişim yapıyor.
Gaminggen ne yapıyor bilmiyorum valla inş öyle bi sorunum olmazda.Bu monitörlerde bunu yaptımmı ek ayar yapmama gerek yok değilmi uygulama vs

Lory

Monitör Uzmanı
Monitör Uzmanı
Tepki
752
Evet hocam. Aslında curved istiyorum maalesef VA oluyor öyle olunca.
aslında curved ips te var. 20k civarında ama. va paneller çok gelecek vadetmediği için pek ilgilenmiyorum onlarla bu yüzden önerş yapamayacağım maalesef. ama bildiğim bir şey varsa oda msi ın va larının genelde başarısız olduğu.

Gaminggen ne yapıyor bilmiyorum valla inş öyle bi sorunum olmazda.Bu monitörlerde bunu yaptımmı ek ayar yapmama gerek yok değilmi uygulama vs
yok. göz zevkine göre ayarlayabilirsin renkleri istersen.

Son düzenleme:

Hz.ETQ

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
682
aslında curved ips te var. 20k civarında ama. va paneller çok gelecek vadetmediği için pek ilgilenmiyorum onlarla bu yüzden önerş yapamayacağım maalesef. ama bildiğim bir şey varsa oda msi ın va larının genelde başarısız olduğu.

Tamam hocam 34" VA curved hangi monitörleri önerirsin?

KS

Mehmet Mustafa

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
52

Hocam Monitör Geldi Herhangi Bir Ghosting, ölü pixel görmedim isterseniz bakın sizde,birde Bu kenarlar sanki çıkacak gibi modeli mi öyle acaba
Ghosting testi bu bakarmisin

Ekli dosyalar

• IMG_20231108_122617.jpg
    IMG_20231108_122617.jpg
    151.1 KB · Görüntüleme: 8

Lory

Monitör Uzmanı
Monitör Uzmanı
Tepki
752
Hocam Monitör Geldi Herhangi Bir Ghosting, ölü pixel görmedim isterseniz bakın sizde,birde Bu kenarlar sanki çıkacak gibi modeli mi öyle acaba
Ghosting testi bu bakarmisin
ghosting yok test temiz. kenarlar çoğu modelde öyle zaten sıkıntı yok.
hayırlı olsun.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri