45.000 - 50.000 TL Cs:go Odaklı Sistem Önerisi

ek0fresh

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Arkadaşlar selam,
Sadece CS:GO ve Valorant oynuyorum. Faceit 3k ELO gibi yani oynadığım maçlar ciddi geçtiği için anlık dropları yemek istemiyorum 240hz kullanıyorum bir de. Şöyle bir sorun var sistem arıyorum ama kendim monte etmesini bilmiyorum. Hazır sistemlerden önerebileceğiniz sistemleri görebilir miyim? Özelleştirmem gereken şeyler varsa onları da yapabilirim.

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,492
Arkadaşlar selam,
Sadece CS:GO ve Valorant oynuyorum. Faceit 3k ELO gibi yani oynadığım maçlar ciddi geçtiği için anlık dropları yemek istemiyorum 240hz kullanıyorum bir de. Şöyle bir sorun var sistem arıyorum ama kendim monte etmesini bilmiyorum. Hazır sistemlerden önerebileceğiniz sistemleri görebilir miyim? Özelleştirmem gereken şeyler varsa onları da yapabilirim.
Evet biliyorum biraz daha pahalı fakat anladığım kadarı ile espor yolunda ilerliyorsun
Benim önerim bunu alman üstüne 240mm sıvı soğutucu alarak canavar sistem yaratman

KS

ek0fresh

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Yok hocam espor alanında ilerlemek için yaş 23 oldu ya :) onun için geç kaldık diyelim ama zevkine oynarken bile oyundan zevk almak istiyorum bu sisteme bakacağım önerin için çok teşekkür ederim.

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,985
Yok hocam espor alanında ilerlemek için yaş 23 oldu ya :) onun için geç kaldık diyelim ama zevkine oynarken bile oyundan zevk almak istiyorum bu sisteme bakacağım önerin için çok teşekkür ederim.
Hocam tabii ki bize karışmak düşmez ama cs go için abartı bir bütçe değil mi? 30k ile de çok iyi sistem alabilirsiniz

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,492
Yok ya geç değil aslında önemli olan yaş değil sağlam aim güzel reflex

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri