45000 TL Gaming Laptop Önerisi

Udquuu

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Arkadaşlar merhaba, önümüzdeki 2 gün içerisinde bir laptop alacağım. Bütçem yaklaşık 45bin TL. Rekabetçi oyunlardan Overwatch 2 oynuyorum. İleride video montaj işine girersem de beni üzmeyecek bir laptop arıyorum. Şu anda kendi baktığım seçenekler arasından bunu almaya yakınım:

Ama aynı zamanda bu da fena değil gibi:

Pek bilgili olmadığım bir konu olduğu için çok kararsız kaldım :D. Sizin bu fiyatlarda tavsiye edebileceğiniz bir model var mı acaba?

mert.

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
51
1)

Eğer 2k ekranlı olsun biraz fiyat yükseltebilirim derseniz

Şöyle bir ürün var. Bu ikisini araştırabilirsiniz. Ramlerini ilerde yükseltirsiniz.

KS

Udquuu

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Attığınız 1.model için n11 e pek güvenemiyorum ya hem de bu kadar masraflı bir alışveriş için riske girmek istemiyorum. Attığınız ikinci model de 2k yazmışsınız ama yanlışım yoksa 1080p çözünürlükte yazıyor donanım özelliklerinde. Şu model için ne düşünürsünüz ?

mert.

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
51
2k olan ürünün hepsiburada linki.
Attığınız 1.model için n11 e pek güvenemiyorum ya hem de bu kadar masraflı bir alışveriş için riske girmek istemiyorum. Attığınız ikinci model de 2k yazmışsınız ama yanlışım yoksa 1080p çözünürlükte yazıyor donanım özelliklerinde. Şu model için ne düşünürsünüz ?
4060 için o paralar gerçekten çok ama çok fazla.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri