Fiyat/Performans 4K Monitör Önerisi

Krmbzkrt

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Merhaba arkadaşlar. 4080 ekran kartı ile kullanacağım G-sync, IPS, 4k, 144Hz monitör önerisi bekliyorum. Bütçe 15k-25k arasında. O fiyat bandında aradığın monitörlerden verim alamazsın (Ghosting, Işık Sızması vs) derseniz, 2k sağlam monitör önerilerine de açığım. İyice zamlar gelmeden monitör işini halletmek istiyorum. Şimdiden sağolun tavsiyeler için.

KS

Krmbzkrt

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Teşekkür ederim monitörü aldığımda en az 4 5 sene kullanmayı düşünüyorum. Peki rtx4080 ekran kartı için 2k önerir misiniz. İleride çıkacak oyunları da yüksek fps de 4k kalitesinde oynayabilir miyim 4k alırsam. Yoksa uzun süre kullanım için 2k mı?

Salazarz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
Bende bunu tavsiye edecektim özellik olarak dolu dolu monitör kullanıyorum kendisini eğer PS5 ile de kullanmak istersen tüm özelliklerini destekliyor 120 Hz VRR vs hepsi var

Teşekkür ederim monitörü aldığımda en az 4 5 sene kullanmayı düşünüyorum. Peki rtx4080 ekran kartı için 2k önerir misiniz. İleride çıkacak oyunları da yüksek fps de 4k kalitesinde oynayabilir miyim 4k alırsam. Yoksa uzun süre kullanım için 2k mı?
Hocam bende 4080 kullanıyorum bu monitörle gayet iyi istersen oyuna göre çözünürlük düşürürsün ama 4k tercihin olsun derim DLSS3,5 ile de zaten baya bir fps kazanıyorsun

KS

Krmbzkrt

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Bende bunu tavsiye edecektim özellik olarak dolu dolu monitör kullanıyorum kendisini eğer PS5 ile de kullanmak istersen tüm özelliklerini destekliyor 120 Hz VRR vs hepsi var

Hocam bende 4080 kullanıyorum bu monitörle gayet iyi istersen oyuna göre çözünürlük düşürürsün ama 4k tercihin olsun derim DLSS3,5 ile de zaten baya bir fps kazanıyorsun
Çok teşekkür ederim hocam, sanırım Dell'in teknik servis hizmeti de iyi diğerlerine göre.

Lory

Monitör Uzmanı
Monitör Uzmanı
Tepki
750
4 5 sene 4k da götürür seni. 2k istersen şöyle güzel bir seçenek var.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri