Öneri 5.750Tl Işlemci Soğutu Önerisi

SeyfullahTopaloglu

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5

Sistemim bu 5.750lira bütçem var işlemci ve soğutucu olarak ne önerisi yapabilirsiniz

Son düzenleme:

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
KS

SeyfullahTopaloglu

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5

Onun yerine bunlar daha iyi
Hocam monitör var sadece işlemci soğutucusu lazım ikisini de sattım ryzen9 5900x vardı bende
Nakite ihtiyaç olduğu için sattım bazı PC parçalarını şuan bütçem belirttiğim gibi soğutucu veya işlemci lazım sadece

Hocam toplam bütçeniz nedir parçalar iyi ama ekran kartı düşük hem de çok düşük.
Rx 6900 xt vardı ama satmak durumunda kaldım buna kadar düştüm işte
Suan ki bütçem 5.750 6k da zorlarım

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,635
Hocam monitör var sadece işlemci soğutucusu lazım ikisini de sattım ryzen9 5900x vardı bende
Nakite ihtiyaç olduğu için sattım bazı PC parçalarını şuan bütçem belirttiğim gibi soğutucu veya işlemci lazım sadece

Rx 6900 xt vardı ama satmak durumunda kaldım buna kadar düştüm işte
Suan ki bütçem 5.750 6k da zorlarım
Rx 6900 xt satmanız gercekten iyi bir karar wattman hatası yeme riski yok yüksek

paladaddy

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
649
bu aldıklarını elıne butce gecınce satıp yukselteceksın tekrardan sanıyorum. o yuzden ıslemcıyı ryzen 5500 vs al su anki bütcenın coğunu sağlam bı işlemci soğutucuya ayır ki tekrar tekrar ugrasma mantıgıyla hareket et bence.
önerilerim bunlar

KS

SeyfullahTopaloglu

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
bu aldıklarını elıne butce gecınce satıp yukselteceksın tekrardan sanıyorum. o yuzden ıslemcıyı ryzen 5500 vs al su anki bütcenın coğunu sağlam bı işlemci soğutucuya ayır ki tekrar tekrar ugrasma mantıgıyla hareket et bence.
önerilerim bunlar

Hocam bende soğutucu olaraktan z53 olarak düşünmüştüm
İşlemciyi de 2. El r5 5600 alırsam sistemde çok sırıtmaz dimi
Yada R7 5700x alıp kule tipi birşeyle idare ederim sorna sıvı soğutucu alırım bu da ihtimal

Protouse

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15

Sistemim bu 5.750lira bütçem var işlemci ve soğutucu olarak ne önerisi yapabilirsiniz
Hocam bu kasa ney gozunu seveyim bari lian li 3 veya thermaltakenin heni cikan atx beyaz veya sihah cok iyi kasalari var

KS

SeyfullahTopaloglu

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Hocam bu kasa ney gozunu seveyim bari lian li 3 veya thermaltakenin heni cikan atx beyaz veya sihah cok iyi kasalari var

Üstadım bu sistem bende var daha öncesinde bi arkadaşım hediye etti bunu bana ben İlk defa sistemi topaladığım dönemlerde, sonra bozmadım işime yarıyor diye kaldı

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri