50.000 TL Civarı 3D Çizimler İçin Laptop Tavsiyesi

HASMET89

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Selam-ün Aleyküm PC HOCASI üyeleri. 40-50 K arasında ağırlık olarak 3d max çizimi ve Render, 3d Autocad çizimi ve de oyun için tavsiye edilen Markalar.

1-MSI
2-MONSTER
3-EXCALIBUR

Ancak benim gönlüm MSI dan yana ama hangisi tavsiye edersiniz? Veya başka marka da olabilir.

Moderatörün son düzenlenenleri:

A Shadow Falls

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
27
MSI dan yanayım çünkü ileride parçalarının değişesi ve sorun çıkarmaması büyük avantaj. Bu zamana kadar Alıp da sorun yaşayan görmedim.
Monster Alıp da ilk hafta servislik olan çok kullanıcı var.

KS

HASMET89

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
MSI dan yanayım çünkü ileride parçalarının değişesi ve sorun çıkarmaması büyük avantaj. Bu zamana kadar Alıp da sorun yaşayan görmedim.
Monster Alıp da ilk hafta servislik olan çok kullanıcı var.
Cevabınız için teşekkür ederim. Bende aynı fikirdeyim ancak MSI bile olsa modeline göre fark ediyor. O yüzden bu civarda ve bu işler için alıp kullanan arkadaşları tavsiye edeceği bir model varsa bu konuda yardımcı olurlarsa çok sevinirim.

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874

https://ty.gl/3af5w9ov6b

Bu ikisi çok iyi.
Asus'un işlemcisi ve ekran kartı daha iyi ben asus tercih ederdim. Ayrıca ramını 32gb yapabiliyorsunuz ve bu işler için 32gb ideal diye düşünüyorum. Msi özellik olarak daha kötü , ramı artıyormu bilmiyorum. Asus'un msi den kötü bir yanı yok , sadece msi tercih etmeyin bence. Asus'u alın geçin derim.

syberias

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
40
Selam-ün Aleyküm PC HOCASI üyeleri. 40-50 K arasında ağırlık olarak 3d max çizimi ve Render, 3d Autocad çizimi ve de oyun için tavsiye edilen Markalar.
1-MSI
2-MONSTER
3-EXCALIBUR
Ancak benim gönlüm MSI dan yana ama hangisi tavsiye edersiniz? Veya başka marka da olabilir.
Intel işlemcili özellikle 12.nesil işlemcili MSI cihazlar tam işini görecek tarzda cihazlar intel core i7-12700H veya 12900H işlemcili modellere bakabilirsin.

XXL

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
357
o fiyata masaüstü toplasan uçar pc

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
KS

HASMET89

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6

https://ty.gl/3af5w9ov6b

Bu ikisi çok iyi.
Asus'un işlemcisi ve ekran kartı daha iyi ben asus tercih ederdim. Ayrıca ramını 32gb yapabiliyorsunuz ve bu işler için 32gb ideal diye düşünüyorum. Msi özellik olarak daha kötü , ramı artıyormu bilmiyorum. Asus'un msi den kötü bir yanı yok , sadece msi tercih etmeyin bence. Asus'u alın geçin derim.
Bilgilendirmeniz ve paylaşımlarınız içi teşekkür ederim. Msı 32gb Ram taktıracağım zaten. Daha önce Asus leptop hiç kullanmadım o yüzden terdütteyim. Uzun yıllardır Msı kullanıcısıyım.

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Bilgilendirmeniz ve paylaşımlarınız içi teşekkür ederim. Msı 32gb Ram taktıracağım zaten. Daha önce Asus leptop hiç kullanmadım o yüzden terdütteyim. Uzun yıllardır Msı kullanıcısıyım.
Asus'da güzel markadır , içiniz rahat olsun.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri