50-100 TL ARASI KULAKLIK ÖNERİSİ

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yemreilgins

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
selamlar herkese. Kulakiçi kulaklık almak istiyorum ama f/p bakımından hangisi uygun pek bir fikrim yok. Sizce 50-100 tl arası alabileceğim iyi kulaklıklar neler ? Mümkünse önerileriniz kablolu kulak içi olursa çok sevinirim :) iyi günler

KS

yemreilgins

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
yemreilgins' Alıntı:
selamlar herkese. Kulakiçi kulaklık almak istiyorum ama f/p bakımından hangisi uygun pek bir fikrim yok. Sizce 50-100 tl arası alabileceğim iyi kulaklıklar neler ? Mümkünse önerileriniz kablolu kulak içi olursa çok sevinirim :) iyi günler

Derslerim online oluyor hem onun için hem de müzik dinlemek için. Ayrıca basslı müzikler çok dinliyorum onun için de kullanıcam. Kısaca gündelik kullanacağım

KS

yemreilgins

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
yemreilgins' Alıntı:
yemreilgins' Alıntı:

Derslerim online oluyor hem onun için hem de müzik dinlemek için. Ayrıca basslı müzikler çok dinliyorum onun için de kullanıcam. Kısaca gündelik kullanacağım

çok teşekkür ederim hocam önerileriniz için :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri