5000 TL Ye Mönitör Önerisi

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,012
kanka bi arkadaşımda ayakları buna benzer bir mönitör var ve çok rahatsız olduğunu söyledi ayaklarından fps oyunlarında attım şekildeki gibi başka varmı bunla yarışabilcek
Bu tarz ayaklara sahip monitörler kadar büyük değil ayakları. Rahatsız edeceğini sanmıyorum ama eğer beğenmediyseniz @Lory yardımcı olabilir.

Xcharcer

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
69
şuan 4k ya 24 inç ips 144hz msı g2422 monitör var

hepsiburadada

Lory

Monitör Uzmanı
Monitör Uzmanı
Tepki
752
kanka bi arkadaşımda ayakları buna benzer bir mönitör var ve çok rahatsız olduğunu söyledi ayaklarından fps oyunlarında attım şekildeki gibi başka varmı bunla yarışabilcek
O ayaklar toplam en fazla 20-25cm oluyor. Benim masam 60cm genişliğinde ve 25cm ayaklı bir monitörüm var. Mesafe fazla bile geliyor. Zaten başta attığın Asusta en az 15-20cm uzunluk kaplayacak. Kendi masanı ölçüp ona göre alabilirsin.

KS

atakanuysll

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
O ayaklar toplam en fazla 20-25cm oluyor. Benim masam 60cm genişliğinde ve 25cm ayaklı bir monitörüm var. Mesafe fazla bile geliyor. Zaten başta attığın Asusta en az 15-20cm uzunluk kaplayacak. Kendi masanı ölçüp ona göre alabilirsin.
masada alıncak şuan ki masam oyun için hiç rahat değil sadece ders üstüne kurulu bi masa
şu tarza gider değil mi ?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri