Öneri 50K-55K Her Şey Dahil Sistem Önerisi

Sweeth

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Merhaba 50-55 k arasında herşet dahil bir pc toplamayı düşünüyorum intel 13.nesil i5-i7
Nvidia tercihim render yazılım modelleme(blender) vs gibi işlerde kullanıcam arada oyunda oynayacağım yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler herkese

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,151
Merhaba 50-55 k arasında herşet dahil bir pc toplamayı düşünüyorum intel 13.nesil i5-i7
Nvidia tercihim render yazılım modelleme(blender) vs gibi işlerde kullanıcam arada oyunda oynayacağım yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler herkese
Render içinse amd daha mantıklı olur

Epomaker th66
Lamzu atlantis
Kulaklık sonra alınmalı bence

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,967
Ekipmanlara kaç k ayıracaksıb

KS

Sweeth

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Herkese teşekkür ederim herşey den kastım açıklamadığım için özürdilerim ekran,kasa, klavye, mouse,bunlar

NotHappy

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,173
Herkese teşekkür ederim herşey den kastım açıklamadığım için özürdilerim ekran,kasa, klavye, mouse,bunlar
Sistem ve monitör olarak attıklarımi alabilirsiniz kalan butcenle güzel ekipman alırsın @Greewe yardımcı olur.

Wilfred Zaha

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
514
@NotHappy nin attığı ddr5 4070 sistemi ve monitörü alabilirsiniz hocam bütçe yeterse.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri