Öneri 50K Monitör Önerisi

vural

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
Bu monitörü 47k ya almıştım 1.5 ay önce ve memnunum, çift monitör kullanmayı seviyorum.

İkinci kullandığım monitör ise bu

İkinci monitörü değiştirip asus Asus ROG Swift OLED almalımıyım yoksa bu fiyat bandında daha iyileri varsa eğer önerirseniz sevinirim.

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,166
Bu monitörü 47k ya almıştım 1.5 ay önce ve memnunum, çift monitör kullanmayı seviyorum.

İkinci kullandığım monitör ise bu

İkinci monitörü değiştirip asus Asus ROG Swift OLED almalımıyım yoksa bu fiyat bandında daha iyileri varsa eğer önerirseniz sevinirim.
Günümüzde şu monitöre bakardım
Amazondan alırdım günümüzde fakat bazen Hepsiburadada fiyat düşüşü olabiliyor, gene Amazonda da düşebiliyor takip edebilirsiniz. Veya direkte çekebilirsiniz

KS

vural

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
Günümüzde şu monitöre bakardım
Amazondan alırdım günümüzde fakat bazen Hepsiburadada fiyat düşüşü olabiliyor, gene Amazonda da düşebiliyor takip edebilirsiniz. Veya direkte çekebilirsiniz
Samsung hiç içime sinmiyor aslında, MSI veya Asus alma taraftarıyım, ekran boyutu birinci monitörümden büyük ama bu nasıl sizce?

KS

vural

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
En iyisi aynı monitörü satın almak hem ikisi aynı olacak hemde beğendiğim bi ürün, yardımınız için teşekkürler.

Screenshot_1322.png

KS

vural

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
Monitörü satın aldım ve kurulumu yaptım bir sorun yok çalışıyor.
Sağdaki monitörüm 2. ekran MCM105'den MCM107'ye güncelledim bir sorun yaşamadım şimdi ise soldaki 1. ana monitörü güncellemek istiyorum fakat güncellerken sağ 2. monitörü hep algılıyor ana monitör olarak ayarlanmamasına rağmen.
Sağdaki 2. monitörün kablolarını tamamen çıkarıyorum 1. monitörü güncelleyebilmek için aşağıdaki hatayı veriyor.
Screenshot_1354.png

2. monitör
WhatsApp Görsel 2024-07-14 saat 20.04.34_4aa85b51.jpg

1. monitör
WhatsApp Görsel 2024-07-21 saat 17.11.14_b52b5053.jpg

Hocam yardımcı olabilir misiniz?
@Sahuraka

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri