5600 İçin 120Mm Hava Soğutma Önerisi

k0opaenks

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
139
Neden gereksiz hocam , meraktan soruyorum.
Hocam 120mm yüksekliğinde bir soğutcunun radyatör veya bakır boru gibi destekleri olmayacağı için stock fandan en fazla 1-2 derece fark yakalarsınız o da yakalarsanız tabi.

O zaman artic yada attığınızı alacağım hocam , teşekkürler.
Hangisi hoşunuza gidiyorsa onu alın hocam çok yakın soğutucular scythe ve arctic bu işin vakkosudur bana kalırsa.

KS

Retrow

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
18
Hocam 120mm yüksekliğinde bir soğutcunun radyatör veya bakır boru gibi destekleri olmayacağı için stock fandan en fazla 1-2 derece fark yakalarsınız o da yakalarsanız tabi.

Hangisi hoşunuza gidiyorsa onu alın hocam çok yakın soğutucular scythe ve arctic bu işin vakkosudur bana kalırsa.
Çok arada kaldım aslında

KS

Retrow

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
18
Bütçeyi artırma şansınız varsa bence arctic alın hocam eğer yoksa arkadaşın attığı id coolingde yeterlidir.
Aslinda id cooling bütçeme daha uygun , yeni sistem topladığım için tüm bütçeyi oraya yordum.

Atalayq

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
419
224 XT arcticten daha iyi. Kıyas ancak arctic 34 duo ile oluyor. Arctic bir tık daha sessiz ancak %100de ses duyuyor insan. Arctic %70de duyuluyorsa 224XT %60ta duyulur. Bence net olarak 224 XT. Zaten rgb olmayan modeli rgb-argb olandan daha ucuz.

Ekleyeyim;
Konuda size arctic önerilince 224xt önerdim. Seçenek olması açısından. Daha ucuz olsun beni kurtarsın diyorsanız 214 alabilirsiniz. O da pişman etmez.

KS

Retrow

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
18
224 XT arcticten daha iyi. Kıyas ancak arctic 34 duo ile oluyor. Arctic bir tık daha sessiz ancak %100de ses duyuyor insan. Arctic %70de duyuluyorsa 224XT %60ta duyulur. Bence net olarak 224 XT. Zaten rgb olmayan modeli rgb-argb olandan daha ucuz.

Ekleyeyim;
Konuda size arctic önerilince 224xt önerdim. Seçenek olması açısından. Daha ucuz olsun beni kurtarsın diyorsanız 214 alabilirsiniz. O da pişman etmez.
Bütçeyi fazla zorlayamiyorum hocam , 214xt alacağım.

Fenomend

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
517
Ucuz olup iyi performansı var Id-Coolingin, fiyatı da uygun bence zorlanmadan alınır. 5600 üde soğutur :) Arctic de güzel ama, o paraya hava soğutmalar çıkınca almamaya gidiyor benim fikrim genelde :) ama sıvı soğutmalara taş çıkarıyorlar kötü olduklarından değil . Sadece görünüş olarak 1000 TL üstüne gidince sıvı soğutmaya kayıyor olayım.

KS

Retrow

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
18
Ucuz olup iyi performansı var Id-Coolingin, fiyatı da uygun bence zorlanmadan alınır. 5600 üde soğutur :) Arctic de güzel ama, o paraya hava soğutmalar çıkınca almamaya gidiyor benim fikrim genelde :) ama sıvı soğutmalara taş çıkarıyorlar kötü olduklarından değil . Sadece görünüş olarak 1000 TL üstüne gidince sıvı soğutmaya kayıyor olayım.
Bende sıvı soğutma düşündüm lakin kasa küçük kalıyor tek fanlı sıvı soğutucu da almak istemiyorum

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,635
Çok arada kaldım aslında
arctic dou ve atıgımda kiside iyi perfomans verir sessizlik ve uzun ömürlük icin arctic dou tercih edebilirsiniz. 120mm sıvı sogutma stok sogutucudan farksızdır hocam 5600 sogutamaz

Revan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
120mm fan mı istiyorsunuz yoksa yükseklik mi hocam onu tam anlayamadım.
Hocam en iyi soyutucular arasinda artctic freezer, ak400,peerless assasin gibi ama paranin ustune biraz koyup ak 400 alman daha iyi olacakdır 5600 icin en ideali o.Diger markalara sakın bakma para vermeye değmez

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri