Fırsat 5600 & RX 6700 Si̇stem 12599Tl

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167

aalkan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Olabilir , bende tahminimi söyledim. Bilgim yok.

PSU güzel. Anakart olarak imkan varsa B550M DS3H seçilebilir.
Daha yeni itopyadan 13100f - rx6650xt - thermalte s200 - 1tb ssd sipariş vermiştim, aynı fiyata aşağı yukarı.

Bu daha iyi geldi, iptal edip bunu mu almak mantıklı mı? Ya da smokini mi bekleyeyim, onda da stok çok olacakmış sanırım.

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Daha yeni itopyadan 13100f - rx6650xt - thermalte s200 - 1tb ssd sipariş vermiştim, aynı fiyata aşağı yukarı.

Bu daha iyi geldi, iptal edip bunu mu almak mantıklı mı? Ya da smokini mi bekleyeyim, onda da stok çok olacakmış sanırım.
Bu sistem sizin aldığınız sistemden kesinlikle daha iyi (performans olarak). Smokin sistem sistem için kesin bir şey söyleyemiyorum. Sistem daha gelmediyse bu sistem alınabilir.

aalkan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Bu sistem sizin aldığınız sistemden kesinlikle daha iyi (performans olarak). Smokin sistem sistem için kesin bir şey söyleyemiyorum. Sistem daha gelmediyse bu sistem alınabilir.
İtopya'dan teslim faturalandırma aşamasındaki ürünü iptalinde sorunn çıkartırlar mı acaba bilginiz var mı? Destek de kapalı şuan mesai saatleri dışı olduğu için, elimde patlamasın :)

aalkan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Sizce bugün çıkan smokin, donanımarşivi ve bu konudaki bilgisayar içierisinden, f/p, malzeme kalitesi, ve uzun dönemli kullanma imkanı açısından sıralama yapılsa sıralama nasıl olur ?

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Sizce bugün çıkan smokin, donanımarşivi ve bu konudaki bilgisayar içierisinden, f/p, malzeme kalitesi, ve uzun dönemli kullanma imkanı açısından sıralama yapılsa sıralama nasıl olur ?
Fiyat farkları özellikle PC Hocası'nın sistemi ile çok fazla. Bence sadece fiyat bakımından DA sistem bu sistemin önüne geçer. PC Hocası sistemi ise çok ucuz olmasıyla avantajlı.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri