585TL'ye 3 YILLIK XBOX GAME PASS, GOLD

Hüsom

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
761
Ekşide gördüğüm üzere 3 yıllık Xbox Live Gold üyeliğini 585 TL'ye alabilirsiniz, Ultimate'e de çeviriyor gibi anladım. Bu sabah deneyenler olmuş hala devam ediyor xbox Discord sunucusu üzerinden buna ilişkin bir kereliğine yapılabilir açıklaması yapmış. Ben henüz yapmadım eve geçince yapacağım.

Entry şu şekilde:

"
Şimdi size 3 yıllık Game Pass'i nasıl alacağınızı tarif edeceğim.
Tam bir yıl sonu kıyağı, Microsoft fark etmeden sömürün.
: Mevcutta bir Game Pass aboneliğiniz varsa bundan yararlanamazsınız. Yeni veya aboneliği biten bir hesapla yapabilirsiniz.

1- yeni veya aboneliği dolan hesaba giriş yaparak bu sayfaya tıklıyorsunuz:

2- burada ekranda 1 ay ve 3 ay seçeneklerini göreceksiniz. Aldırış etmeyin. Birisini seçin ve katıl butonuna basın. Ekranın ortasına ödeme ekranı gelecek. Ödeme yapmayın ve bu ekranı kapatın. Plan seçin kısmına tekrar gelin ve bingo! 12 aylık seçenek önünüzde. 12 ay seçin ve katıl deyip ödemeyi gerçekleştirin.

3- ödemenizi tamamladıktan sonra bu adrese gidin:

Yönet deyin.
Yenilenen ödemeyi kapat deyin.
Sağ üstten oturumu kapat deyin.

Böylece otomatik ödemeyi iptal ettik.

4- otomatik ödemeyi kapattıktan sonra tekrardan bu sayfaya gidin:

Burada görecekleriniz şunlar:

Aboneliği uzat seçeneklerinde yine sadece 1 ve 3 ay var.
Aldırmayın.
: Önce 1 aylık seçip aboneliği uzata tıklayın. Gelen ödeme ekranını kapatın. Sonra 3 aylık seçip aboneliği uzata tıklayın ve yine gelen ödeme ekranını kapatın. Bu ikisini yaptıktan sonra 12 aylık uzatma seçeneği gelecek.
Aha da bakın:
12 ayı seçin, aboneliği uzat deyin.

5- aboneliğin otomatik uzatmasını kapatın. (bkz madde 3)
6- madde 5'i tekrar edin.

Ve tebrikler! Seneliği 180 liradan 3 senelik Game Pass Gold aldınız.

(Bu aşamada da yenilemeyi kapatmanız lazım. Yani madde 7'ye geçmeden önce 3 yıllık veya kaç yıl alacaksanız artık o kadar aldığınız işlem bittikten sonra otomatik yenilemeyi kapatın.)

7- ama işimiz elbette bitmedi.
Bu adrese gidip 1 aylık Ultimate üyeliği alıyoruz:

Ve evet!
Toplamda 180+180+180+45= 585 TL'ye 3 yıllık Game Pass'iniz oldu.
Güle güle kullanın.

Sistem denendi ve onaylandı!
"

Yapanlar çok bu arada ama adımları dikkatli yapınız kimisi 12 aylık oldu diyor microsoft destek'le beraber bile yapan var.

furkangorur

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
123
bedava! kesinlikle alın 2023te zam gelecek. Xbox tarafı zam yapmamak için direniyordu fakat asgari ücrete ve yılbaşında vergi ve harçlara gelecek %150 üstündeki zam bu direnci kırdı. Ben m4l gibi 1 yıllık aldım umarım 2023 şubata kadar zam gelmez...

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,303
Normalde piyasada bile olmazsa Microsoft telefonla satışı aradığınız zaman onlar aynı işlemi uğraştırmadab yapıyorlar. Hata veren ya da olmayan olursa deneyebilir.

LordÇalap

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Ben denedim en fazla 12 aylık çıkıyor bende ama hesabımda gamepass mevcut şimdi 13.01.2023 de bitecek. Şu an yapsam geçerli olur mu?

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,303
Ben denedim en fazla 12 aylık çıkıyor bende ama hesabımda gamepass mevcut şimdi 13.01.2023 de bitecek. Şu an yapsam geçerli olur mu?
Üyelik devam ederken maalesef yapılamıyor. Ya yeni hesap üzerinden yapmanız gerekiyor ya da üyelik süreniz bitince alabilirsiniz.

benbaaris

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
44
ARKADAŞLAR eğer 12 aylık çıkmıyorsa hem 1 aylık ödeme ekranını açıp kapatın hem de 3 aylığı sonra açılıyor

Son düzenleme:

benbaaris

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
44
Üyelik devam ederken maalesef yapılamıyor. Ya yeni hesap üzerinden yapmanız gerekiyor ya da üyelik süreniz bitince alabilirsiniz.
hocam ben ilk aşamayı yaptım sonra ikinci aşamada 12 aylık görünüyor ama aboneliğini yönet var sadece

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,303
hocam ben ilk aşamayı yaptım sonra ikinci aşamada 12 aylık görünüyor ama aboneliğini yönet var sadece
Bu yöntemi kullanmadım. Daha öncesinde telefonla yapmıştım. Bazıları artık olmuyor ya da çıkmıyor deniyor. Tekrar denemekten başka önerebileceğin yöntem yok maalesef.

benbaaris

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
44
Bu yöntemi kullanmadım. Daha öncesinde telefonla yapmıştım. Bazıları artık olmuyor ya da çıkmıyor deniyor. Tekrar denemekten başka önerebileceğin yöntem yok maalesef.
yaptım hocam yine de sağolun.açıkçası bende de iilk başta 12 aylık verdi sadece sonra baya bi denedim oldu

benbaaris

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
44
Hocam oldumu yani bizde yapalım mı ? Olmazsa diye cesaret edemiyorum
hocam oldu ama eğer orada yazılan gibi olmazsa şöyle deneyerek yap
ilk önce 1. adımdaki linke bas 1 aylık üyeliği seç sonra ödeme ekranını kapat. 3 aylık ödeme ekranını aç ve kapat 12 aylık seçenek gelecek. Ödemeyi yaptıktan sonra otomatik üyelik yenilemeyi kapat ve hesaptan çık. Sonra 1. adımdaki linke bas ve o ekrandan hesabına giriş yap, üstteki işlemi tekrarla. Önemli olan şu; her üyelik aldıktan sonra hesabından çıkış yap ve eğer 12 aylık üyelik çıkmazsa farklı kombinasyonlarla 1-3 aylık ödeme ekranlarını açıp kapat. Artık kaç defa 12 aylık aladıysan en son ultimate pass i al güle güle kullan. şuan fifa 22 indiriyorum ben 3 yıllık aldım kendi kartım 2 defadan sonra güvenlik nedeniyle onaylamadı ondan 3. üyeliği başka kartla aldım

Son düzenleme:

dkilic58

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
bedava! kesinlikle alın 2023te zam gelecek. Xbox tarafı zam yapmamak için direniyordu fakat asgari ücrete ve yılbaşında vergi ve harçlara gelecek %150 üstündeki zam bu direnci kırdı. Ben m4l gibi 1 yıllık aldım umarım 2023 şubata kadar zam gelmez...
eski üyelik kapatıp iade alınıpp yapılıyor. Bende pc gamepass vardı. Kapatıp aldım 3 yıllık.

dkilic58

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
edge tarayıcısını kullandım
1 aylık al ödeme kısmında kapat 3 aylık al ödeme kısmında kapattım 12 aylık çıktı. 12 aylık aldıktan sonra hesaptan yinelenen ödemeyi kapatman lazım tarayıcı kapatıp açtım oldu.

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
817
Edge + Papara ✅

9qkbqn1.jpg

Son düzenleme:

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri