6.000 TL İncehesap Ventus Bilgisayar Alınır mı? Site Güvenilir mi?

Ablak

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
69
Merhaba arkadaşlar,

İncehesap'ta Ventus oyuncu bilgisayarı var. Sizce sistem uygun mu? CS GO, Valorant tarzı oyunlarda işimizi görür mü? ve site güvenilir midir? Teşekkürler şimdiden.

• LİNK:

Ekli dosyayı görüntüle 1712
Site Güvenilir fakat bu sistemle her istediğini yapamayabilirsin. Ekran kartı eski istediğin fps yi alamazsın. Düşün ayarlarda oynatır. Ram 8 gb en düşük yeterli olur zamanla üzerine ekleme yapabilirsin. ram yükseltebilirsin ekran kartı yükseltilebilir gibi gibi

ValarMorghulish

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
169
bekleyeyim o zaman ,indirim zamanı itopyada da bu bütçeye güzel sistem bulabilir miyim bide itopyada güvenilir bi sitemi
İtopya,Sinerji,İncehesap,GameGaraj,GamingGenTR,Tebilon,QPBilişim ve İnventus bu siteler sistem satan siteler hepsine güvenilirsin.

Midplus

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
117
bekleyeyim o zaman ,indirim zamanı itopyada da bu bütçeye güzel sistem bulabilir miyim bide itopyada güvenilir bi sitemi
benim önerdiğim sistemi alırsanız daha f/p bulamazsınız ama :D siz bilirsiniz

Mr.Alperen

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
18
Site Güvenilir fakat bu sistemle her istediğini yapamayabilirsin. Ekran kartı eski istediğin fps yi alamazsın. Düşün ayarlarda oynatır. Ram 8 gb en düşük yeterli olur zamanla üzerine ekleme yapabilirsin. ram yükseltebilirsin ekran kartı yükseltilebilir gibi gibi
Ekran kartı için neden öle dedin, AMD diyemi

syberias

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
40
İtopya güvenilir bir site evet f/p olarak attığınız linkteki ekran kartını başka kart ile takviye ederseniz intel core i3-10100F size tavsiye edilen muadil amd işlemcilerden hem daha performanslı oyunlar için hem de fiyat olarak daha avantajlı. Karne indirimlerini beklemeniz daha mantıklı ayrıca imkanınız var ise 12.nesil intel core i3-12100F içeren sistemlere bakmaya çalışın

KS

fame

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
İtopya güvenilir bir site evet f/p olarak attığınız linkteki ekran kartını başka kart ile takviye ederseniz intel core i3-10100F size tavsiye edilen muadil amd işlemcilerden hem daha performanslı oyunlar için hem de fiyat olarak daha avantajlı. Karne indirimlerini beklemeniz daha mantıklı ayrıca imkanınız var ise 12.nesil intel core i3-12100F içeren sistemlere bakmaya çalışın
çok teşekkürler

BayBasri

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
siteden çok alış veriş yaptım bazen abuk sabuk hareketleri oluyor ama genel olarak iyiler ama bencede bu sisteme o para verilemz

KS

fame

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
siteden çok alış veriş yaptım bazen abuk sabuk hareketleri oluyor ama genel olarak iyiler ama bencede bu sisteme o para verilemz
tüm sitelere baktım daha uyguna bulamadım varmı bildiğin ürün atarsan sevinirim

BayBasri

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
tüm sitelere baktım daha uyguna bulamadım varmı bildiğin ürün atarsan sevinirim
hocam daha uygun fiyata daha iyi performans almak çok mümkün değil malum ya bütçe artacak yada indirim kovalanacak.Ama istersen bende bir kombinasyon var ekran kartı olarak pek bir fark yok ama işlemci ram ve m2 ssd de 2 kat daha iyi performans verecek parçalar mevcut.
Hepsi sıfır kutulu garantili faturalı.foruma fazla bakamıyorum gün içerisinde 0538 239 82 79 a yazarak hızlı ulaşabilirsiniz.

Ryzen 5 4500 3,6 GHZ

Gigabyte B450M-H

Gskill 8x2 16 GB 3000 Mhz CL16 Ram

Kioxia Exceria 500 GB M2 SSd

Corsiar Specdelta 650 WAtt RGB kasa

Asus Phoenix RX 550 2 GB

FİYAT: 6800 TL

Son düzenleme:

Terenas2

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba arkadaşlar,

İncehesap'ta Ventus oyuncu bilgisayarı var. Sizce sistem uygun mu? CS GO, Valorant tarzı oyunlarda işimizi görür mü? ve site güvenilir midir? Teşekkürler şimdiden.

• LİNK:

Selam bence sistemin işlemcisi oyunlar için gayet iyi hatta 10100F çoğu oyun testinde daha iyi olduğu düşünülen çoğu işlemciden çok daha iyi çıktı. ekran kartı noktasında da bence gaming serisi en düşük GTX, RTX, RX vs. kartların bile 8-10K fiyatı olduğunu düşünürsek bu fiyata bu sistem iş görür bence.

KS

fame

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Selam bence sistemin işlemcisi oyunlar için gayet iyi hatta 10100F çoğu oyun testinde daha iyi olduğu düşünülen çoğu işlemciden çok daha iyi çıktı. ekran kartı noktasında da bence gaming serisi en düşük GTX, RTX, RX vs. kartların bile 8-10K fiyatı olduğunu düşünürsek bu fiyata bu sistem iş görür bence.
çok teşekkür ederim

UreX

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
30
Merhaba arkadaşlar,

• LİNK:

Site güvenilir fakat bu sisteme bu para fazla keşke PCH Fenix e keşke yetişseydın güzel sistemdi

Sistemin linki :

caglar1907

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Bu fiyata alınabilecek mantıklı ürün. F/P olarak dikkat çekici. Özellikle işlemci ve ekran kartı performansı bahsettiğin oyunlar için yeterli olacaktır.

WalkerCyborgCK

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
F/P olarak kesinlikle tercih edilebilir. İşlemci ve grafik kartı istediğin oyunları rahatlıkla oynatacaktır. ;)

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri