60 FPS üstüne çıkamıyorum

batuhankochan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Arkadaşlar merhaba bende Pentium G4560 ve 1050Ti bulunuyor. Dead by Daylight oyununda 60 fps üstüne çıkamıyorum nedeni nedir? oyunda optimizasyon sorunu mu mevcut yoksa sıkıntı bende mi? Sistemim Rocket League oyununda da 60 FPS üstüne çıkmıyor. Ama CS:GO'da 100-150 arası fps alıyorum sorun nedir yardımcı olabilir misiniz? 

Vsync kapalı halde, xbox dvr de kapalı halde. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Ekran Kartı ayarlarım : 

Pr0Jk8.png

Q7aOMv.png

KS

batuhankochan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Kaan Akgül' Alıntı:
Sisteminizde sorun yok gözüküyor

oyun içinde vsync ayarıda yok açık mı kapalı mı bakayım dedim bulunmuyor öyle bir ayar battlefield 1 oyununda bile 70 lere çıkarken medium ayarlarda bu oyunda nası 60 fps üstüne çıkamıyorum anlamadım. Bendeki sistemden düşük sistemle olan arkadaşlarım 80-90 fps görüyor. Ekran kartı driveri de güncel

Arkadaşta i7-6700k + gtx 970 var ondada 60 üstüne çıkmıyormuş sanırım oyun ile alakalı bir sorun yanlış mıyım? yoksa benim sistem ile alakası var mı

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Hocam sistemim sizinkine yakın yarın rocket league de deneme yapıp sonuçları atacağım

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Hocam bide şu videodakileri uygularmisiniz

hocam bende 128 fps geliyor görüntü ayarlarında aşağıda max fps var onu artırın düzelir ekran kartı gtx 1050 ti 4gb

KS

batuhankochan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Kaan Akgül' Alıntı:
Hocam bide şu videodakileri uygularmisiniz

hocam bende 128 fps geliyor görüntü ayarlarında aşağıda max fps var onu artırın düzelir ekran kartı gtx 1050 ti  4gb

hocam şu an rocket league yüklü değil iade etmiştim dead by daylight için öneriniz var mı

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri