45.000-60.000 TL 60 K Sistem

Abdulreis

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
İşlemci
İntel Amd
Ekran Kartı
4070 4060 8gb üstü
60 k monitör dahil sistem arıyorum birbirine çok yakın sistemler var hangisi alınır bilmiyorum çok anlamam zaten pc yi iş ve oyun için kullanıcam sistemin intel olması benim için daha iyi olur. Her türlü öneriye açıgım

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
934
60 k monitör dahil sistem arıyorum birbirine çok yakın sistemler var hangisi alınır bilmiyorum çok anlamam zaten pc yi iş ve oyun için kullanıcam sistemin intel olması benim için daha iyi olur. Her türlü öneriye açıgım
İntel pek önermek istemem. Şuna bakabilirsin görseldeki gibi özelleştirebilirsin. Monitör

Ekli dosyalar

• 1708632727101.png
    1708632727101.png
    66.7 KB · Görüntüleme: 30
KS

Abdulreis

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
934
Ekran kartının msi olmaması bana sorun yaşatırmı monitöre 5 k lık bir şeyler bakıp ekran kartını msi yapmalımıyım ?
Kesinlikle hayır. Monitör olarak bu sistemin hakkı 2K o yüzden böyle kalsın. Ekran kartını msi yapmak gibi bir hata yapma ordaki ekran kartı soğutma konusunda başarılı değil. Fazla para verip paranla rezil oluyorsun gibi bir şey

KS

Abdulreis

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Kesinlikle hayır. Monitör olarak bu sistemin hakkı 2K o yüzden böyle kalsın. Ekran kartını msi yapmak gibi bir hata yapma ordaki ekran kartı soğutma konusunda başarılı değil. Fazla para verip paranla rezil oluyorsun gibi bir şey
Sağol son olarak senden birde intel bi sistem önermeni isticem

Boozew

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
395

ucuz olarak attım bunun gibi bir sistemin upgrade halini veya kendin arttırdığında fiyat ne oluyor diye bakıp alabilirsin. Sıvı sogutma ve monitör fiyatını eklemeyi unutma

Vindex

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4

ucuz olarak attım bunun gibi bir sistemin upgrade halini veya kendin arttırdığında fiyat ne oluyor diye bakıp alabilirsin. Sıvı sogutma ve monitör fiyatını eklemeyi unutma
Hocam monitör siparişini verdim monitör hariç bütçem bu kadar ve itopya olursa benim için çok çok iyi olur.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri