600₺ Klavye Önerisi (Temmuz 2022)

Youcel

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Merhaba Arkadaşlar,

Red switch li veya Brown switch li klavye alacağım bi kaç ürün arasında kaldım biri bilek desteğinden dolayı bi tık daha cezbetti.

Extra varsa önerilerinize açığım bi de ben red ile brown switch arasında bi fark göremedim o konuda da desteklerinizi bekliyorum. Max bütçem 600 TL

Moderatörün son düzenlenenleri:

MirvaLe

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
131
Merhaba öncelikle max.bütçeniz nedir söylerseniz daha kolay yardımcı olunur

notlidev

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Arkadaşlar Red switch li veya Brown switch li klavye alacağım bi kaç ürün arasında kaldım biri bilek desteğinden dolayı bi tık daha cezbetti. Extra varsa önerilerinize açığım bi de ben red ile brown switch arasında bi fark göremedim o konuda da desteklerinizi bekliyorum.Max bütçem 600 TL

Bende overlord var güzel bir klavye tavsiye ederim.

Androeat

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
283
Ogre modelinde kronik tuş basmama sorunu var. Çok şanslıysanız sorun yaşamıyorsunuz fakat almanızı önermem. Overlord'da ise bildiğim kadarıyla öyle bir problem yok. Mekanik şart değilse Logitech G213, Asus TUF K1 ya da Razer Cynosa V2 gibi ürünlere de bakabilirsiniz.

KS

Youcel

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Tesekk
Ogre modelinde kronik tuş basmama sorunu var. Çok şanslıysanız sorun yaşamıyorsunuz fakat almanızı önermem. Overlord'da ise bildiğim kadarıyla öyle bir problem yok. Mekanik şart değilse Logitech G213, Asus TUF K1 ya da Razer Cynosa V2 gibi ürünlere de bakabilirsiniz.
Tesekkurler bakacagim

Abdulkadir51

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
55
Banana split switch çok güzel belki düşünürsün.

Best Banana Split Switchs.

fa6

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
14
Merhaba Arkadaşlar,

Red switch li veya Brown switch li klavye alacağım bi kaç ürün arasında kaldım biri bilek desteğinden dolayı bi tık daha cezbetti.

Extra varsa önerilerinize açığım bi de ben red ile brown switch arasında bi fark göremedim o konuda da desteklerinizi bekliyorum. Max bütçem 600 TL

Ben kullanıyorum red switch
Fiyatına göre baya iyi.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri