Öneri 6000 ₺ Monitör Tavsiyesi Ve Sync Teknolojisi (Mart 2023)

eck

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Merhaba arkadaşlar. 6000 tl bütçe ile bir monitör arıyorum. 27 inç tercih ederim. Lakin şöyle bir sorun var monitörlerde bulunan sync teknolojilerine hakim değilim. Sistemimde gigabyte marka rtx 3060 12gb modeli bulunuyor.
Bu ekran kartı için kesinlikle g-sync teknolojisi bulunan bir monitör mü almam gerekir?
Adaptive sync veya free sync olan monitör kullanırsam ekranımda yırtılmalar mı olur?
Cevaplarsanız çok sevinirim. Şimdiden herkese teşekkür ederim.
İyi forumlar.

KS

eck

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
bütçe az daha çıkıp kesinlikle bunu al

bunda gsync var dilersen gsync bakabilirsin burdan
bütçe çıkarsa kesinlikle hüso hocamın attığı asus rogu al veya

Hocam bu monitör nasıl acaba sizce iyi mi?

KS

eck

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Hocam bilgim olmadığı için soruyorum yanlış anlamayın. Hüsom hocamın attığı yazıyıda okudumda. Lakin en başta sorduğum gibi 3060 ile free sync bir monitör kullansam sorun olmaz değil mi? Çünkü gerçekten internette çok fazla bilgi var ve kafamı karıştırıyorlar.

Mehmet Erdoğan

Administrator
Admin
Tepki
796
Hocam bilgim olmadığı için soruyorum yanlış anlamayın. Hüsom hocamın attığı yazıyıda okudumda. Lakin en başta sorduğum gibi 3060 ile free sync bir monitör kullansam sorun olmaz değil mi? Çünkü gerçekten internette çok fazla bilgi var ve kafamı karıştırıyorlar.
yok sorun olmaz kullanabilirsiniz free sync amd kartlar için olab bi özellik sadece kullanamazsınız okadar

KS

eck

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11

cptlykiaa

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
129
Teşekkürler hocam. İyi forumlar.

Bütçemi yükseltebilirsem kesinlikle düşüneceğim teşekkür ederim.
ilerde ekran kartınızı upgrade edecekseniz alın derim ama 3060ta kalacaksanız 2k monitör tavsiye etmem çünkü 1080pde bile zorlanmaya başladı kart.

TatarOğlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
211

Mesut Çevik' in Freesync monitör de G-Sync aktif etme ile alakalı bir videosunu gördüm. Şuan hali hazırda Msı optix G2712 170hz Freesync ekranını kullanıyorum. Bu monitör de G-Sync aktif edilebiliyor mu acaba. Şuan iş yerinde olduğum için bakma şansım olmadı

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri