6000TL Yeni Telefon Önerisi. (2 Ağustos 2022)

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Aktif kullandığım Note 9 Pro telefonum vardı tam ilk senesine gireceği zamanlarda arızadan dolayı servise yolladım. Fahiş fiyat geldiği için mezarlığa kaldırdım.
Aynısını asusta yaşadım, şuan bende de note 9 pro var ufak tefek selam vermeye başladı hoparlörü vs

turlikat

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
21
Kerem Enginarın son videosunu izlerseniz tam size göre bir video atmış.

behnankmscu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
60
Eksi yönde gördüğün şeyleri varsa söyleyebilir misin? Ayrıca ekranda sarılık var diyen yorumlar gördüm sizde böyle bir sorun mevcut mu?
Açıkçası şu ana kadar eksi yönün görmedim. Ekranda sarılık mevzusu hakkında bir bilgim yok ve ilk defa sizden duydum. Bende de öyle bir problem yok. Telefondan memnunum, hızlı, güzel, kamerası, hoparlörü gayet iyi. Ben tavsiye ederim, bataryası da 1 günü rahat çıkarıyor bende. İçinden 15w hızlı şarj adaptörü çıkıyor. İnternetten 25w hızlı şarj adaptörü ve kablosu almanızı öneririm. Onun dışında bir tavsiyem yok.

behnankmscu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
60
Sizi bulmuşken sormak isterim, şarjı nasıl gidiyor telefonun? Bazı yerlerde hemen bittiğini vs söyleyenler olmuş.
Bende öyle bir problem yok. 1 günü rahat bir şekilde çıkarıyorum. Sabah kalkınca da şarja bırakıyorum 1 saatte oluyor ancak ben 25w'luk şarj aleti aldım. Batarya ömrü bence iyi. Redmi note 10 pro'dan geçtim ona göre daha iyi. Arayüz daha az şarj tüketiyor.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri