..

Zwaige

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
524
bence olmaz kankam. adresini nerden biliyor adam ?

EymenO.

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Tepki
370
bence olmaz kankam. adresini nerden biliyor adam ?
herkesin bilgiler panelden panele uçuşuyor çok anormal değil :D

c2 me de dün anaonim biei ayazdı seni ihbar ettim diye e ihbar eşyleri yazdı istabul ataşehir vs filan kız terimi kullandığın için dedi pedofili olarak şikayet dedi sonra başka gmail mesjlarını gösterdi eski bişey olurmu lütfen yazın ben bişey yapmadım yürümek vss olmadı kimseye yazan olursasadece lütfen bilgi verin
kız dediğin için mi şikayet etti şimdi anlamadım?

EymenO.

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Tepki
370
bilmiliyorum ki bilmiyor knk sanırım ihbar şeyleri attı işte araştırdım öyle bağzı kişilere de atmışlar

profil de kızlar yazsın liseli vs şeyler yazıyordu kız kelimesi 5.15 yaş dedi işte ihbar ettim dedi seni para boşa gitmiycek dedi öyle düşün dedi löseve gidicek dedi
Bir şey çıkacağını sanmıyorum yanlış anlaşılma olmuş, gerçekten polis vs gelip sorgu alırsa ve sen haklı olarak çıkarsan karşı tarafa şikayette bulunabilirsin, ismini lekelemeye çalışmış oluyor çünkü.

Ama bundan sonra dikkat edersin bu tarz başlıklara :)

Zwaige

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
524
ederim tabiki de valla bilmiyordum öyle bişey olduğunu allah belamı versin ki bilmiyordum ki bilsem yapmazdım ki isim filan yamıyordu profilde zaten yazan olursa konuşuyordum sadece ananom uygulama zaten her şey dönüyor ben bide çoğu şeyi bilmiyordum ama korkuyorum
15 yaşındaki insanlar liseli oluyor ?

Zwaige

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
524
ihbar şeyini filat attı öğlene belgeleri atarım dei engelledim bende korkuyorum ya valla bişey bilimoydum etiketleri filan başkalarından koylayadım zaten vallahi bilmiyodum öyle şey olduğunu karakola gitmeyi düşünüyorum söylemeyin
15lik bir panelci velede gelmişsin boş ver.

Lory

Monitör Uzmanı
Monitör Uzmanı
Tepki
753
Rahat ol kardeşim. Sakinleş biraz. Başına hiçbirşey gelmeyecek sana yapan kişi büyük ihtimal 14-15 yaşlarında paneli olan birisidir ve seninle biraz eğleniyor :D

agathusia

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
222
Selamlar,

c2 me de dün anaonim biei ayazdı seni ihbar ettim diye e ihbar eşyleri yazdı istabul ataşehir vs filan kız terimi kullandığın için dedi pedofili olarak şikayet dedi sonra başka gmail mesjlarını gösterdi eski bişey olurmu lütfen yazın ben bişey yapmadım yürümek vss olmadı kimseye yazan olursa sadece lütfen bilgi verin
Eğer gerçekten 18 yaş altı birisi ile flört edip nude atma-alma olaylarına girdiysen evet olur birşey neden olmasın. Zaten şuan piyasadaki en sağlam dolandırıcılıktır. Sen biri ile konuşmaya başlarsın fotolar gelir gider adını söylersin. Ardından konuşma kesilir birkaç gün sonra da panelden yada sağdan soldan adresini bulabilir. Bulunmaz demeyin 10 dolara geçendeler adam binlerce tc adres tel no satıyordu neyse. Lavuk sana yazar kardeşim ile konuşmuşsun şikayet etcem o 17 yaşında. Gerçekten de öyledir bu arada büyük ihitimalde. Sonra der işte bana bunu bunu ver yada şu miktarda para şikayet etmem yada şikayeti geri çekerim vsvs. Bu aralar popüler yani yapılıp sapık ihtiyarlardan abaza gençlerden para kazanılabilir bir yöntem adliyede günde fix 10 15 dosya geliyor bu aralar.

Zwaige

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
524
h

mm anladım ama uygulama anonim kim le konuşurken yaş olayı vs olmuyo ki uyuglamaın amacı belli en son 18 yaşında biriyle konuştum işte bişey olmadı ama profilim de liseli kızlar yazın vs yazıyo diye ihbar ettim seni dedibelgeleri atacam dedi ben engelledim ama ismim vs bişey yazmıyor dubenim resmim filan yoktu telefon no filan da yok reim deyok öylesine prfoildi yazan olursa konuşmak için öyleo yazan olursa zormaladan konuşuyordum sadece öyle olunca engelledim uygulamayı kapattım ama bilmiordum ben cidden daha farklı şeyler yapan dolu kişi var uygulamada öyle ama ip filan bulunur mu uygulamadan peki ya eve polis filan gelir mi
hayır bir şey olmaz knkm

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri