6600 incehesap'taki sistem alınır mı?

nomad

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Merhaba, bir süredir piyasayı takip ediyorum orta seviye bir gaming sistem almayı düşünüyorum ve şu an çok kararsız kaldım.
Max bütçem 11-12 k civarında. Sadece kasa sistemi için ayırdığım bütçe, ekipman almayacağım.
Yarın da bilindiği üzere tanındık bir isim tarafından da bir sistem çıkacak.

Ama incehesap'taki bu sistem nasıl? Alınır mı kararsız kaldım.

Özelleştirmeleri de şu şekilde yaptım:
Anakart: +117,38 TL
Bellek: +134,15 TL
Kasa: +285,07 TL

Toplamda ise: 12.535,60 TL tutuyor.

Sizce yarını bekleyeyim mi yoksa bu sistemi alayım mı?

Stok azalıyor hızlı yardımınızı bekliyorum :D

Moderatörün son düzenlenenleri:

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,166
Alınır. Özellikle hazır sistemleri kaçırdıysanız bile bu sistem iyi fiyatta.

KS

nomad

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
İyi sayılır fiyat. Alınabilir.
AMD tarafında çok bir bilgim yok açıkçası ama RTX 3060 ile kıyaslanan bir ekran kartı değil mi? İçime sindi ama fiyat konusunda daha uyguna bir sistem bulabilir miyim o yüzden kararsız kaldım. Yarınki bahsettiğim sistem PNY markasının 3060'lı bir sistemi olacak sanırım ama bu linkte attığım kasa çoğu bileşen MSI marka ve kaliteli duruyor. Bilemedim :censored:

Myronn

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
46
Merhaba, bir süredir piyasayı takip ediyorum orta seviye bir gaming sistem almayı düşünüyorum ve şu an çok kararsız kaldım.
Max bütçem 11-12 k civarında. Sadece kasa sistemi için ayırdığım bütçe, ekipman almayacağım.

Hocam anakart 3200MHz ram 3600 Seçmişsiniz.

Arthur Morgan

Co Admin
Co Admin
Tepki
1,747
AMD tarafında çok bir bilgim yok açıkçası ama RTX 3060 ile kıyaslanan bir ekran kartı değil mi? İçime sindi ama fiyat konusunda daha uyguna bir sistem bulabilir miyim o yüzden kararsız kaldım. Yarınki bahsettiğim sistem PNY markasının 3060'lı bir sistemi olacak sanırım ama bu linkte attığım kasa çoğu bileşen MSI marka ve kaliteli duruyor. Bilemedim :censored:
Rtx 2060 ile 3060 arası bir karttır. Pek çok oyunda Rtx 3060 a yakın performans veriyor.

KS

nomad

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
İyi sayılır fiyat. Alınabilir.
Alınır. Özellikle hazır sistemleri kaçırdıysanız bile bu sistem iyi fiyatta.
Hocam anakart 3200MHz ram 3600 Seçmişsiniz.

Teşekkürler herkese. Alımımı yaptım. 12.400 TL'ye geldi. Bakalım yarınki sistem daha uygun ve daha iyi çıkarsa bunu iptal ederim diye düşündüm. Keşke Taner hocamın çıkaracağı sisteme bütçemiz yetseydi ama maalesef :(
İyi akşamlar cümleten. (y)

Myronn

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
46
Teşekkürler herkese. Alımımı yaptım. 12.400 TL'ye geldi. Bakalım yarınki sistem daha uygun ve daha iyi çıkarsa bunu iptal ederim diye düşündüm. Keşke Taner hocamın çıkaracağı sisteme bütçemiz yetseydi ama maalesef :(
Hayırlı olsun. İyi akşamlar.

Tayfun64

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Yarınki sistemden kastınız nedir?

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889

Hocam o isim sistemi çıkardı 3060 istiyorsanız onada bakaiblrisiniz aynı fiyatlarda

KS

nomad

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Hocam o isim sistemi çıkardı 3060 istiyorsanız onada bakaiblrisiniz aynı fiyatlarda
Evet gördüm, takipteydim. Sistem güzelmiş ama şimdi şöyle bir problem var. Ben bu DA sistemini alırsam diğer incehesaptaki siparişi iptal etmek istediğimde incehesap problem çıkarabilir gibi gözüküyor. İade almaz ise iki kasa fazla gelecek hocam. Gel gitler yaşıyorum şu an. Acaba bu sistemi satın alsam, pazartesi de incehesap.com'u arayıp iptal etmek, para iadesi almak istiyorum desem gerçekten bir problem yaşar mıyım? Yaşamayacağımı bilsem, okey diyeceklerini bilsem şu an bu 3060'lı sistemi satın alacağım ama işte soru işaretleri var. :/

BatuhanKLC

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
757
Evet gördüm, takipteydim. Sistem güzelmiş ama şimdi şöyle bir problem var. Ben bu DA sistemini alırsam diğer incehesaptaki siparişi iptal etmek istediğimde incehesap problem çıkarabilir gibi gözüküyor. İade almaz ise iki kasa fazla gelecek hocam. Gel gitler yaşıyorum şu an. Acaba bu sistemi satın alsam, pazartesi de incehesap.com'u arayıp iptal etmek, para iadesi almak istiyorum desem gerçekten bir problem yaşar mıyım? Yaşamayacağımı bilsem, okey diyeceklerini bilsem şu an bu 3060'lı sistemi satın alacağım ama işte soru işaretleri var. :/
Yasal hakkın 14 gün içerisinde iade edebilirsin. Başlığı görmemiştim. Aynı kasa 12 k ya zaten toplanır. DA nın sistem daha iyi.

KS

nomad

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Yasal hakkın 14 gün içerisinde iade edebilirsin. Başlığı görmemiştim. Aynı kasa 12 k ya zaten toplanır. DA nın sistem daha iyi.
14 günlük cayma hakkımın farkındayım fakat bu üründe bazı sebeplerden ötürü iadesi kabul edilmeyen alıcılar varmış.
Benim de sıkıntı çıkaracaklarını düşündüğüm 2 konu:

1.si ürün montajı kişiye özel yapıldığı için ürünler kutularından çıkarılıyor deniliyor.
2.si ise sistemi satın alırken özelleştirmeler kısmında 3 farklı seçenek seçtim.

Bu iki sebepten dolayı iade konusunda problem çıkarırlarsa mahkemesi v.s. derken süreç çok ama çok uzayacak. Konunun bu kadar uzamasını istemiyorum.
Pazartesi de incehesap'ı arayıp, iadesini istiyorum desem sizce nasıl bir karşılık alırım?

Son düzenleme:

BatuhanKLC

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
757
Bilemedim , be senin yerinde olsam bu riski alırdım . 2 Sistem arası fark var. Ayrıca ram upgradesinin bir manası yok , anakart upgradesinin de bir manası yok . Bunları öne sürerek şansını deneyebilirsin. Temelde hata yapmışsın , kalite de ya da performans alamayacağın şeyleri pahalı modeller seçmişsin. Bir tek kasa upgradesi doğru. Bunları öne sür pazartesi arayıp iptal et montaj başlamasın de.şu sistemi aldım de.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri