6749 Tl'ye Xprime Vision Almak Mantıklı Mı ?

KS

s.ylmz07

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892
Exvega fiyat olarak mantıklı ama çok şikayet var servis ve hatalı ürünle ilgili Hawk ta da bu modele uzun süreli kullanımda rahatsız ediyor denilmiş. Biraz araştırdım aşırı kafam karıştı.
kendim kullanıyorum 1.5 senedir ezvegayı çok memnunum. bi daha olsa yine alırdım. 3 arkadaşımda kullanıyor4 kişi hiç sorun yaşamadık. forumda da alan arkadaşlar vardı. illa şikayet olur ama dediğim gibi biz yaşamadık hiç

KS

s.ylmz07

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
kendim kullanıyorum 1.5 senedir ezvegayı çok memnunum. bi daha olsa yine alırdım. 3 arkadaşımda kullanıyor4 kişi hiç sorun yaşamadık. forumda da alan arkadaşlar vardı. illa şikayet olur ama dediğim gibi biz yaşamadık hiç
Anladım hocam teşekkür ederim. Müşteri ilişkileri ve hatalı ürün konusunda çok fazla şikayet gördüm de beni biraz sogutmustu kargo ile alacağım birde Alanya'da yaşıyorum iade vs. işleri ile uğraşmak istemiyorum birde. İstanbul'da olsam hiç düşünmem gider bakar alırım. Ben bi değerlendireyim duruma göre.

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892
Anladım hocam teşekkür ederim. Müşteri ilişkileri ve hatalı ürün konusunda çok fazla şikayet gördüm de beni biraz sogutmustu kargo ile alacağım birde Alanya'da yaşıyorum iade vs. işleri ile uğraşmak istemiyorum birde. İstanbul'da olsam hiç düşünmem gider bakar alırım. Ben bi değerlendireyim duruma göre.
arayıp sorun hocam detaylı konusun. bi tane arkadaş iletişim numarasından iletişime gecip üretim anında ki fotoları vvıdeoları vvs istemişti sizde arayın sorun detaylı yardımcı olurlar

omerlutfiulker

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
375
"türk markalarından koltuk alınmaz. exvegadan aldık koltuk tek mekanızmalı ıdı gıcırtıdan duramıyorduk sorun va dedıler gonderdık servıse sonra aradık ucretını verelım cıft mekanızmalıya gecelım dedık tabı koltuk dahabır kac gunluk kabul ettıler sonra 5 ay neredeyse koltugu gondermedıler bıze ucretını almalarına ragmen. sonra THH ye basvurduk bızım lehımıze cıktı sonuc adamlar bu sefer elınızdekı parcaları gonderın dedıler elımızde kolcaklar kalmıstı mekanızma degıısımııcın gıttıgınden gönderılmedı tabıkı bızı her hafta bu haftga kargolanıcak dıyerek oyalıuyorlar. para ıadesı cıkmasına ragmen elımızdekı malzemelerını gondermemıze ragmen halen dahapara ıademız yapılmadı. rezalet fırma . kendi milletimiz ile iş yapmak tan insanı tiksindirirmiya bir firma yanlıs hatırlamıyorsam koltuk mart gıbı alınmıs olması gerekıyordu halen daha para ıadesı yapılmadı

KS

s.ylmz07

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
arayıp sorun hocam detaylı konusun. bi tane arkadaş iletişim numarasından iletişime gecip üretim anında ki fotoları vvıdeoları vvs istemişti sizde arayın sorun detaylı yardımcı olurlar
Tamamdır hocam teşekkürler tekrar.

KS

s.ylmz07

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
"türk markalarından koltuk alınmaz. exvegadanaldık koltuk tek mekanızmalı ıdı gıcırtıdanduramıyorduk sorun va dedıler gonderdık servıse sonra aradık ucretını verelımcıft mekanızmalıyagecelımdedık tabı koltuk dahabır kac gunluk kabul ettıler sonra 5 ay neredeyse koltugu gondermedıler bıze ucretını almalarına ragmen. sonra THH ye basvurduk bızım lehımıze cıktı sonucadamlar bu sefer elınızdekı parcaları gonderın dedıler elımızde kolcaklar kalmıstımekanızma degıısımııcın gıttıgınden gönderılmedı tabıkı bızı her hafta bu haftga kargolanıcak dıyerek oyalıuyorlar. para ıadesı cıkmasına ragmen elımızdekı malzemelerını gondermemıze ragmen halen dahapara ıademız yapılmadı. rezalet fırma . kendi milletimiz ile iş yapmak tan insanı tiksindirirmiya bir firma yanlıs hatırlamıyorsam koltuk mart gıbı alınmıs olması gerekıyordu halen daha para ıadesı yapılmadı
Bunun gibi bir kaç olay daha okudum o sebeple kararsız kalmıştım bende

omerlutfiulker

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
375
Bunun gibi bir kaç olay daha okudum o sebeple kararsız kalmıştım bende
kararsız kalma dırek türk markalarından uzak dur. dxracer alabılırsın rahat ve kalıtelı hawk koltug olan arkadasım benım koltuga oturdukdan sonra benımkınden sıparıs verdı hemen kendı hawk koltugunu kullanmıyor bıle suan

KS

s.ylmz07

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
kararsız kalma dırek türk markalarından uzak dur. dxracer alabılırsın rahat ve kalıtelı hawk koltug olan arkadasım benım koltuga oturdukdan sonra benımkınden sıparıs verdı hemen kendı hawk koltugunu kullanmıyor bıle suan
Bütçe olsa Zio da da güzel modeller var da işte bütçe yetmiyor ona tamamdır hocam bu markanın ürünlerine de bakayım bi.

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892
xdrive ile dxracer in mekanizmaları aynı herşeyleri aynı nereddeyse. kıyaslayabilirsin hocam. exvegadan siparis sorunu yasamazsanız daha rahat daha güzel. istanbulda olsan direk mağazadan al derdim

KS

s.ylmz07

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
xdrive ile dxracer in mekanizmaları aynı herşeyleri aynı nereddeyse. kıyaslayabilirsin hocam. exvegadan siparis sorunu yasamazsanız daha rahat daha güzel. istanbulda olsan direk mağazadan al derdim
İstanbul'da olsam direk dener alırdım. Ancak burada öyle bir imkanım yok dediğiniz gibi. exvega ekstra opsiyonsuz sıkıntılı gibi çift mekanizma ve 4d kolçak gerekli en azından fiyatı XPrime yi geciyor o şekilde de

XDrive ye de bakayım o zaman

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892
exveganın arkada ki oturma yerini bel kısmına bağlayan mekanızması cok sağlam. kalın demir direk baya sabitlıyor ilk gördüğümde sasırmıstım. diğer mekanızmalara göre daha sağlam. kolcaklarında üstü sünger diğerleri plastık bu yüzden de bunu secmıstım zamanında. aslında exvega ismi duyulsa bu koltuk 6-7k olur en az. diğerleri bu malzemeyi kullansa şuanki fıyatlarının2-3k üstün eklerler. markaism isatıyorlar.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri