Öneri 6K Monitör Önerisi

SerialSlayerTR

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
seçimden önce bir monitör alcam 27 inch düşünüyorum öneri yaparmisiniz bütçe Max 5.5k - 6k üstüne çıkamam ben monster aryond A27 düşünüyordum eğer kötü derseniz MSI, Asus veya samsung gibi markalardan öneri yaparmisiniz

ek : bu nasıl

Son düzenleme:

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,177
Ürün 240Hz ama VA panel , eğer kaliteli bir 240Hz monitör almak istiyorsanız aşağıdakini alın.

27" 165Hz öneri isterseniz aşağıdaki ürünler var. Asus monitörün benim gördüğüm tek artısı gerçek 8 Bit olması.

Tabii FPS oyunları için yüksek Hz olsun istiyorsanız Monster alınabilir. VA panel olması dışında kötü bir yanını görmedim.

KS

SerialSlayerTR

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Ürün 240Hz ama VA panel , eğer kaliteli bir 240Hz monitör almak istiyorsanız aşağıdakini alın.

27" 165Hz öneri isterseniz aşağıdaki ürünler var. Asus monitörün benim gördüğüm tek artısı gerçek 8 Bit olması.

Tabii FPS oyunları için yüksek Hz olsun istiyorsanız Monster alınabilir. VA panel olması dışında kötü bir yanını görmedim.
teşekkür ederim hocam sağolasın

bunun paneli fast ips diyor bu nasıl hocam ilk defa gördüm

Son düzenleme:

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,177

POLAT ALEMDAR_

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
327