700 800 tl civarı mekanik klavye arıyorum.

hikikomoriouji

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba arkadaşlar,

Yaklaşık bir haftadır mekanik klavye arayışındayım gözüme bir kaç tane kestirdim ama asla karar veremiyorum.
Birisi Royal Kludge g87 ama tek bir satıcıda var ve pek güvenemedim.
İkincisi Red Dragon K552 bu klavyeyi çok övüyorlar fakat tasarım olarak hoşuma gitmedi.
Üçüncüsü Motospeed CK80 bu klavye hakkında türkçe pek bir bilgi bulamadım.
Dördüncüsü Altec Lansing Red Switch Tkl bu klavyede trendyolda sadece satışta ve ingilizce hariç hakkında bilgi bulunmuyor.
Cougar puri tkl de aklımda fakat hem 1000tl olması hem de blue switch olması beni biraz soğutuyor.
Tercihen red switch istiyorum Tkl olması da iyi olabilir ama olmasa da sıkıntı değil. Sizin bildiğiniz bu fiyat aralığında güzel bir mekanik klavye var mıdır? Eğer hoşuma giden herhangi bir klavye olursa 900 1000tl ye kadar bütçeyi zorlayabilirim. Teşekkürler.

Moderatörün son düzenlenenleri:

latom

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
dostum bütçeni fazla zorladığının farkındayım fakat bunu bir düşünebilirsin red switch bilek desteği ve asus güvencesi bence bütçeni esnetmeye değer.

ayrıca itopyada aşağıdaki ürün var 1000tl idi yakın zamanda onu takip edebilirsin tekrardan o fiyatlara gelebiliceğini düşünüyorum

fa6

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
14
Merhaba arkadaşlar yaklaşık bir haftadır mekanik klavye arayışındayım gözüme bir kaç tane kestirdim ama asla karar veremiyorum.
Birisi Royal Kludge g87 ama tek bir satıcıda var ve pek güvenemedim.
İkincisi Red Dragon K552 bu klavyeyi çok övüyorlar fakat tasarım olarak hoşuma gitmedi.
Üçüncüsü Motospeed CK80 bu klavye hakkında türkçe pek bir bilgi bulamadım.
Dördüncüsü Altec Lansing Red Switch Tkl bu klavyede trendyolda sadece satışta ve ingilizce hariç hakkında bilgi bulunmuyor.
Cougar puri tkl de aklımda fakat hem 1000tl olması hem de blue switch olması beni biraz soğutuyor.
Tercihen red switch istiyorum Tkl olması da iyi olabilir ama olmasa da sıkıntı değil. Sizin bildiğiniz bu fiyat aralığında güzel bir mekanik klavye var mıdır? Eğer hoşuma giden herhangi bir klavye olursa 900 1000tl ye kadar bütçeyi zorlayabilirim. Teşekkürler.
Royal Kludge g87yi trendyoldan aldım ve memnunum

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri