700 TL Mekanik Klavye Önerisi

AntisSptic

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba arkadaşlar, 

Bilgisayar bileşenleriyle ilgili bir araştırma içerisindeyim, bilgisayar konusunda neredeyse sıfır bilgiyle 2 ay süren bileşen araştırmalarım neticesinde forum bataklıklarında bata çıka bir sistem toplayabildim. Tabi ne kadar toplayabildim orası tartışılır ancak bu gün konumuz bu değil!

PUBG - CSGO gibi genelde fps oyunları oynayabileceğim fiyat aralığı 600-700 lira arası olan (50-60 fazla olur önemli değil) bir klavye arıyorum.

Bu konuda çok araştırma yaptım gök kuşağı misali switchler, mekanik - melankolik - tektonik - platonik (çok NİK lendik) vs. derken hali hazırda bilgisayar toplarken kullanmış olduğum akıl belleğim (bu arada SSD değil yaş itibariyle HDD) tükendi (!) Bu mekanik klavye nin tam olarak diğerlerine göre artılarını, oyunlarda ve günlük kullanımda bana olabilecek katkılarını, olumlu ve olumsuz yönlerini açıklayarak öneride bulunabilirmisiniz. 

Not: Ses konusunda hiç sorun yok, horlamalarıma alışmış ev halkına klavye sesi şiir gibi gelir zira...

Şimdiden 2x Teşekkürler.

Enes Değirmenci

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
0
RE: Mekanikmi Melankolik mi? Klavye...

Mekanik klavye alman bence çok daha iyi olacak. Gecikme süresi konusunda oldukça başarılı mekanik ürünler. 

Mekanik switchlerin karşılaştırma tablosu ektedir;

Bugün saat 22:00'da İncehesap'da gaming gecesi olacak. Mekanik klavyeler indirime giriyor. Takip etmeni öneririm

KS

AntisSptic

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Enes Değirmenci' Alıntı:
Mekanik klavye alman bence çok daha iyi olacak. Gecikme süresi konusunda oldukça başarılı mekanik ürünler. 

Mekanik switchlerin karşılaştırma tablosu ektedir;

Bugün saat 22:00'da İncehesap'da gaming gecesi olacak. Mekanik klavyeler indirime giriyor. Takip etmeni öneririm

maalesef eklemiş olduğun fotoğraf açılmıyor. Ucuz ve F/P olarak ekteki ürünü buldum nasıldır motospeed markası yorumlama şansın var mı?

Enes Değirmenci

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
0
Motospeed bir kaç ürününü inceleme fırsatını bulmuştum. Ben genel olarak marka kalitesini beğenmiştim. Ancak mekanik klavye alacaksan kırmızı,siyah ve beyaz switch almanızı tavsiye ederim

KS

AntisSptic

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Enes Değirmenci' Alıntı:
Motospeed bir kaç ürününü inceleme fırsatını bulmuştum. Ben genel olarak marka kalitesini beğenmiştim. Ancak mekanik klavye alacaksan kırmızı,siyah ve beyaz switch almanızı tavsiye ederim

Tam olarak neden diye sorabilir miyim? Ayrıca gaming klavye olarak mavi önerisi var genelde bunun nedeni nedir?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri