%75 82 Tuşlu Klavye Önerisi

Bellicose

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
arkadaşlar suan ki klavyem gine bu forum önerisi ile alınmış Royal Kludge RK68 %60 kalvyeden memnunum sıkıntı yok bazen tuşları coklu bassada oyunlarda ve kalıte olarak suan bır sıkıntı yaşamadım 1 sene olacak yaklaşık olarak kullandığım değiştirmek istemem sebebim F1 F2 tuşlu bir kavye istiyor olmam forumda baktıgımda rk 68 markası gibi bir cok marka var önerilen şuan tavsiye hangisi olur bütce 2500 tl kadar olabilir

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
894
arkadaşlar suan ki klavyem gine bu forum önerisi ile alınmış Royal Kludge RK68 %60 kalvyeden memnunum sıkıntı yok bazen tuşları coklu bassada oyunlarda ve kalıte olarak suan bır sıkıntı yaşamadım 1 sene olacak yaklaşık olarak kullandığım değiştirmek istemem sebebim F1 F2 tuşlu bir kavye istiyor olmam forumda baktıgımda rk 68 markası gibi bir cok marka var önerilen şuan tavsiye hangisi olur bütce 2500 tl kadar olabilir
ak820pro veya dracula castle 5075b
İkiside 2.5k civarında. Bütçe çıkarsa dracula daha mantıklı olur 2.9k civarında.

KS

Bellicose

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
bunlarda tus aydınlatma yok mu kendin kullanıyormusun ak820 prodaki ekran kablosuz olduğu için mi

KS

Bellicose

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
teşekkürler sorumun cvp aldım :) rk 87 tuşlularını tavsiye etmezmisiniz

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri