Öneri 7500₺ RTX 3090 R7 5800X Monitör Önerisi

Blearr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
G-Sync, Curved, 2560x1440, 165Hz, yukarı aşağı hareket desteği olan tür monitör istiyorum.
Asus, MSI, ViewSonic, Samsung
GeForce RTX 3090
R7 5800X.
ASUS ROG STRIX B550-F Gaming Wi-Fi

Sistemime uygun monitör arıyorum. Önerilerinizi bekliyorum ❤️

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,012
Bu monitör gayet hoş, kağıt üzerindeki değerleride gayet iyi 10 bit 350cd %95 dci-p3 yükseklik/pivot. 7500tl bütçe yazmışsınız fakat maalesef o fiyata uygun bir şey bulamadım.

KS

Blearr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Şöyle genel olarak oynadığım oyunlar GTAV ( Rage:MP, alt:V, ) roleplay, SA:MP. Bazen ise arkadaş ortamı olduğu zamanlarda CS2, Warzone gibi oyunlar.

Herkesin önerdiği monitörleri sıraladım, ve siz önerilenlerden hangisi iyi derseniz onu alacağım.

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,012
Öncelikle asus ve msi VA panel olduğu için direk eleyebiliriz. Diğer attığınız monitör 8 bit benim attığım 10 bit fakat ben 8.2k iken önermiştim şuanda fiyatı 9.3k falan diyor onun yerine şuna bakabilirsiniz.
Yükseklik ayarı yok diye biliyordum fakat epey.com var demiş bilemiyorum. En kötü monitör kolu alırsınız diğer modeller çok pahalı

KS

Blearr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Öncelikle asus ve msi VA panel olduğu için direk eleyebiliriz. Diğer attığınız monitör 8 bit benim attığım 10 bit fakat ben 8.2k iken önermiştim şuanda fiyatı 9.3k falan diyor onun yerine şuna bakabilirsiniz.
Yükseklik ayarı yok diye biliyordum fakat epey.com var demiş bilemiyorum. En kötü monitör kolu alırsınız diğer modeller çok pahalı
Özellikle Curved istediğim için IPS önermenize eleme yapmanıza gerek yok, ilginiz için teşekkürler

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,157
Çok daha mantıklı diye düşünüyorum

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,157
Öncelikle öneriniz için teşekkürler ancak, lütfen konu kısmını dikkatlice okuyup ona göre öneride bulunun 🙏
Asus veya msi olması zorunlu mu gigabyte markası kötü değildir onun harici tüm özelliklerinde karşılıyor

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri