35.000-45.000 TL 7500F RX 7700 XT Ve Gamepower Bull T10 Alınır Mı ?

KS

osman32

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Ventus 2x e o parayı vermezdim. Tam atıcaktım atmışsınız, diğer attığınız olur 4070 olarak.
bende şuan baktım l3 on bellege çok düşük 1.5k fazla fakat işlemci olarak daha iyi peki bu sistem beni bir süre fansız idare edermi bi 1 2 ay veya ucuz bir fan ile idare edermi

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,173
bende şuan baktım l3 on bellege çok düşük 1.5k fazla fakat işlemci olarak daha iyi peki bu sistem beni bir süre fansız idare edermi bi 1 2 ay veya ucuz bir fan ile idare edermi
Yeterince bakım yaparsanız X127 sizi sorunsuz götürür
Yaz aylarında stok fan gitmez ya

kcrasco

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
78
o bütçelere çıkınca bi 2k ister sanki ne kadar olsa. amaç sadece full hd fps oyunları ise ona göre değerlendirmeli. monitörün kadar fps alacağın için monitörü yükseltirsin

KS

osman32

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
o bütçelere çıkınca bi 2k ister sanki ne kadar olsa. amaç sadece full hd fps oyunları ise ona göre değerlendirmeli. monitörün kadar fps alacağın için monitörü yükseltirsin
amaç almak şuan yükseltmeyi yaparım bi 2 3 ay sonra şuan bu parayla en iyisini alayım yükselteceğim zaten sonrasında

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,173
hocam bir arkadaş sistemin anakartının vrm soğutucusu olmadıgını ve powerın kötü oldugunu söyledi ve bu yüzden alınmaz dedi sizce haklımı ?
Anakart konusunda önemli değil işlemci zaten 7500F, power konusundada işini görebilecek bir power. Çok iyi diyemeyiz fakat çöp veya sisteme zarar verebilecek bir model kesinlikle değil, kısaca alınır.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri