7800X3D Için En Iyi Sıvı Soğutucu Hangisi ?

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,151
bu kasanın bir büyüğü td500 zaten. Sıkıntı kasada değil ki :) sıkıntı arctiqin radyatör kalınlığında. Şöyle bir durumda var. Camı açıyorum yine değerler değişmiyor. Hadi fanlar yetersiz kalıyor diyelim. Camı açınca rahatlaması lazım değil mi ?
İçeride hava kalmıyor ki ? O yüzden bence td500 e geçmek daha ucuz olur yada şey dene kasadan ayır sistemi uzay sistem dene bak bakalım kaç derece çalışacak

KS

ahmtbzkrt

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
91
Bi görsel buldum başka formda aynı benim sistemden kurulu soğutucu - kasa aynı. Arkadaş sığdırmış kasaya öndeki fanı iptal etmeden. Akşam deneme yapacağım.

IMG_3139.jpeg

En alttaki fanı en aşağı itmiş. Onun önü kapanıyor o şartlarda ama yinede hava çeker dışardan diye düşünüyorum

KS

ahmtbzkrt

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
91
Ne kadar fark eder sence kardeşim? 3. Fanı bağladığımda ?

Yalnız arkadaşın sistem ateş ediyor. 4090 herhalde kart. Benimki 4070ti onun grafik kartı sona kadar dayanmış 😂

KS

ahmtbzkrt

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
91
3. Fanı bağladım hiçbişi farketmedi. Sıcaklıklar yine aynı. Sıvı soğutucu işlemciye hakim olamıyor. dalgalanma aşırı fazla. Anında 60-70 lere fırlıyor. Sonra 80 e çıkıyor tekrar 60 lara iniyor.

Hemen erişim sağlayabileceğim sıvı soğutucu var mı böyle iş görecek ?

KS

ahmtbzkrt

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
91
up...
Sıvı Soğutucu önerir misiniz lütfen

UCE

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
22
Hocam aynı kasa ve işlemciyi sipariş ettim soğutucu arıyorum sorunu çözebildiniz mi ?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri