7800X3D Için Soğutucu Önerisi

UCE

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
22
7800x3d için soğutucu arıyorum önceliğim kule tipi ancak yeterli soğutamadığından bahsediliyor öneriniz nedir

Kasa: Msi Velox 100P

cukkaSG

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
55
Deepcool AK620, ID Cooling Frostflow X 360, Thermalright Peerless Assassin. Üçü de rahat rahat soğutur. Işıklı, animasyonlu, aynı performansta olan soğutucular da var fiyatları 5bin ve üzeri. Kule tipi soğutamıyor diyen varsa gelsin, ben öğretirim nasıl soğuttuğunu.

Max 5.000 😁 240 mm yeterli olmaz mı peki
Yeterli olur ancak yoğun işlemlerde duyulur ses yapar. (Rahatsız edici değil, ses duyarsınız)

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
998
Arkadaşın dediği modellerden biri 1.4k, illa sıvı soğutma olsun diyosan 3.2k ya ls720 se veya lt720 3.7k

KS

UCE

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
22
Dediğim gibi önceliğim kule tipi daha uygun maliyetli olduğu için. Eğer kule tipi yeterli olur diyorsanız kule tipi satın alıcam

Arkadaşın dediği modellerden biri 1.4k, illa sıvı soğutma olsun diyosan 3.2k ya ls720 se veya lt720 3.7k
Aksine kule tipi istiyorum :)

cukkaSG

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
55
Dediğim gibi önceliğim kule tipi daha uygun maliyetli olduğu için. Eğer kule tipi yeterli olur diyorsanız kule tipi satın alıcam
Her yol peerless assassin'e çıkıyor o zaman. Noctua üst seviye soğutucularıyla eşdeğer performansı vardır. Daha fazla para veririm, şekilli dursun kasa içerisinde derseniz de AK620 dijital modelini de tercih edebilirsiniz.

KS

UCE

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
22
Her yol peerless assassin'e çıkıyor o zaman. Noctua üst seviye soğutucularıyla eşdeğer performansı vardır. Daha fazla para veririm, şekilli dursun kasa içerisinde derseniz de AK620 dijital modelini de tercih edebilirsiniz.
Ak620 dijital sanırım türkiyede yok stoklarda bulamadım

KS

UCE

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
22
Amazon'da yurtdışından geliyor. Güvenmem diyorsanız peerless assassin daha mantıklı ve ucuz bir tercih.
Sistemi önümüzdeki hafta toplayacağım için o kadar vaktim yok malesef karar kılarsam eğer dijital olmayan versiyonunu alırım

KS

UCE

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
22
Up beyler farklı yorumu olan var mı

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri