Yardım 7800X3D Valorant Olması Gereken Performans Yok

KS

Vadbavv

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
77
tamam ne güzel işte

fps ni de sınırlandırma vsync falan da açma ki düşük ms le adamların içlerinden geç

kaliteli pc düşük ms fark ediyor
Sırf o oyun için dizdim zaten. 360hz oled monitör falanda aldım yüce 2 stuck kalmıştım kaç sezon. Şuan immo 3 200rr

laptop almak isteyen adam

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
25
Sırf o oyun için dizdim zaten. 360hz oled monitör falanda aldım yüce 2 stuck kalmıştım kaç sezon. Şuan immo 3 200rr
aynen öyle ben valoyu açık betaya geçtiği yıl oynuyordum silver gidip gelirken bir sistem almıştım 1 hafta sonra plat a fırladım

adamlara kapalı betadayken mail atmıştım bana da verin diye de :D cevap dahi vermediler

işte plattan sonra valoyu bıraktım daha çıkamıyordum

sonra temelli oyun oynamayı bıraktım 2 yıl falan

şimdi yeni laptop aldım 4060 i7 12. nesil hesabı 20 level yapmaya uğraşıyorum

önceden 20 maç attın mı ranked gieiyodun şimdi zorluyo

Son düzenleme:
KS

Vadbavv

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
77
aynen öyle ben valoyu açık betaya geçtiği yıl baya oynuyordum silver gidip gelirken bir sistem aldım 1 haftaya plattayım

adamlara kapalı betadayken bile mail attım bana da verin diye de :D cevap bile vermediler

işte plattan sonra bıraktım daha çıkamıyordum

sonra oyun oynamayı bıraktım zaten 2 yıl falan

şimdi yeni laptop aldım 4060 i7 12. nesil hesabı 20 level yapmaya uğraşıyorum

önceden 20 maç attın mı ranked gieiyodun şimdi zorluyo
Oyunda çok boost var kolay 20 olmamasini anlıyorum. Gold plat elo boosted cenneti şimdiden Allah kolaylık versin.d

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
25
Oyunda çok boost var kolay 20 olmamasini anlıyorum. Gold plat elo boosted cenneti şimdiden Allah kolaylık versin.d
bir kaç gold var onlardan daha iyi vuruyorum geçen bi dia geldi adam ortalığı yıktı :D benim valodaki kaderim plat heralde

dediğini geçen bi immo söyledi zaten eskiden boost yapıyormuş şimdi rank atlamak çok zorlaştı goldlar bile istediğini vuruyo diyordu

KS

Vadbavv

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
77
bir kaç gold var onlardan daha iyi vuruyorum geçen bi dia geldi adam ortalığı yıktı :D benim valodaki kaderim plat heralde

dediğini geçen bi immo söyledi zaten eskiden boost yapıyormuş şimdi rank atlamak çok zorlaştı goldlar bile istediğini vuruyo diyordu
Goldda Gold yokki vursun goldda dialar geziyo, diaya çık immolar var, immoda siralamadaki radiler cirit atıyor. :D

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
25
Goldda Gold yokki vursun goldda dialar geziyo, diaya çık immolar var, immoda siralamadaki radiler cirit atıyor. :D
aynen öyle arkadaşın bronz hesabı var onda giriyorum 10 vuruyorum diğerinde plat var 20 25 kill vuruyoeum

aynen öyle arkadaşın bronz hesabı var onda giriyorum 10 vuruyorum diğerinde plat var 20 25 kill vuruyoeum
bronz gold çok sıkıntı platta idare ediyoeum

sıralama tersine döncek :D

oynıxaksan demir1 ya da radyant başka oluru yok

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri