7800X3D Ve 7900 Gre Için 700W Yeterlimi

ademtrgg

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Bi sistemi topladım da kasa olarak sevdiğim bir model ama içindeki psu ueterlimi bilemedim yeterli olurmu

wgaijin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
fazlasıyla yeterli sistem toplamda 400w bile kullanmıyor ama ekran kartı işlemci ve anakart kombinasyonu biraz yanlış eğer bilerek yapılmadıysa onun haricinden sıvı soğutma yerine hava soğutma tercih ederim marka ne olursa olsun sıvı soğutmalara asla güvenmedim ve bilinen bir gerçek vardır ki hava soğutmalar sıvı soğutmalardan soğutma performansı olarak daha iyidir kullandığınız işlemci 2000-3000 bandında iyi bir hava soğutmayla bile soğuyabilir çünkü tdp değeri çok düşük (intele göre)

KS

ademtrgg

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
fazlasıyla yeterli sistem toplamda 400w bile kullanmıyor ama ekran kartı işlemci ve anakart kombinasyonu biraz yanlış eğer bilerek yapılmadıysa onun haricinden sıvı soğutma yerine hava soğutma tercih ederim marka ne olursa olsun sıvı soğutmalara asla güvenmedim ve bilinen bir gerçek vardır ki hava soğutmalar sıvı soğutmalardan soğutma performansı olarak daha iyidir kullandığınız işlemci 2000-3000 bandında iyi bir hava soğutmayla bile soğuyabilir çünkü tdp değeri çok düşük (intele göre)
Sıvı soğutma tercihimdir görünüş açısından vs. Peki siz neden güveniyorsunuzki herkezin kullandığı bir bileşen anakart bilerek öyle bıraktım tuf b650e wifi ile değiştireceğim ama siz ne önerirsiniz düşük fiyat olucak sekilde

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri