Öneri 7900Xtx Alınır Mı?..

dlbr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Ekran kartım Asus Dual rtx 3060 OC 12GB, daha yüksek vramli veya daha performanslı bir ekran kartı bakıyorum. 7900xtx %30 ihtimalle düşünüyorum, tabii markası da önemli. Sıkıntı çıkarabilecek marka haricinde önerileriniz varsa beklerim. Aynı fiyat bandında bunu alabilirsin diyeceğiniz ekran kartları varsa önerirseniz çok sevinirim..

gOkO60

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Ben Gigabyte aorus master 3080 ti kulanıyordum(o da duruyor) ve sapphire pulse 7900xtx aldım. Şunu söyleyebilirim ki pulse diye burun kıvırdığımız kart 71 dereceyi geçmediği gibi oldukça üst düzey bir hız aşırtma potansiyeline sahip. Karttan çok memnun olduğumu belirtmeliyim. Ben 2k da oynuyorum ve performansı cidden muazzam.

KS

dlbr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Ben Gigabyte aorus master 3080 ti kulanıyordum(o da duruyor) ve sapphire pulse 7900xtx aldım. Şunu söyleyebilirim ki pulse diye burun kıvırdığımız kart 71 dereceyi geçmediği gibi oldukça üst düzey bir hız aşırtma potansiyeline sahip. Karttan çok memnun olduğumu belirtmeliyim. Ben 2k da oynuyorum ve performansı cidden muazzam.

Rx 7900 Xtx Nitro+ Vapor-x 24gb Gddr6 Ekran Kartı 11322-01-40G

Asus TUF Gaming Radeon RX 7900 XTX OC TUF-RX7900XTX-O24G-GAMING 24GB GDDR6 384Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı

Bu ikisi arasında kaldım, Pulse'dan memnun kalmana sevindim ama çevremdeki bir kaç kişi memnun değil. Aslında tamamen marka takıntısından kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Bu arada psu kaç watt'lık?

gOkO60

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11

Asus TUF Gaming Radeon RX 7900 XTX OC TUF-RX7900XTX-O24G-GAMING 24GB GDDR6 384Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı

Bu ikisi arasında kaldım, Pulse'dan memnun kalmana sevindim ama çevremdeki bir kaç kişi memnun değil. Aslında tamamen marka takıntısından kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Bu arada psu kaç watt'lık?
Hocam nitro+ güzel bir kart, tuf ise asus olduğu için dediğiniz gibi marka algısı ön planda olduğundan tuf almanız daha iyi olacaktır. Ben o marka algısı sayesinde bu kartı aldım kullanıyorum, o algı devam edebilir, benim daha çok işime geliyor :) . Pulse cidden pulse gibi değil. Kasanın camını kapatayım, içi görünmesin, gelsin en fanatik arkadaş denesin bunun pulse olduğunu anlama şansı yok! Sağ olsunlar onlar böyle davrandıkça (aman pulse almam, sapphire kötü v.s.) biz son kullanıcılar aynı çipsetli kartı çok daha ucuza alabiliyoruz. Psu Thermaltake Toughpower gf3 1000 watt.

LanceVanceDance

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
181

Vapor kesinlikle.

Ben de 7900 xt ile sapphire pulse kart kullanıyorum ilk defa ve önceki asus tuf kartlarıma göre pulse'dan çok daha memnun kaldım. TUF kartların fan devirleri çok yüksek. 72 derecede yüzde 63 civarı fanla çalısıyordu TUF kartlarım. Pulse ise 70 derecede 33 civarı fan açıyor.

VaporX en üst modeli zaten. Pişman olacağını hiç sanmıyorum. Kesinlikle Vapor'ı tercih ederdim ikisi arasından

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri