Soru 8.000 TL - 10.000 TL Sistem Önerisi (Ocak 2023)

Pc225

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Merhaba dostlar ben masa üstü pc almaya niyetlendim.
Bütçeme uygun sistemleri araştırınca(8000-10000) arası şu iki sistem arasında kaldım sizlerin de fikrini almak isterim ve başka öneriniz var ise yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum.
1
2
Tabi bu sistemlerden büyük beklentilerim yok fps oyunları ve dusuk ayarlarda diğer oyunları oynatması beni tatmin edecektir. Yorumlarınızı bekliyorum.

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
Bütçeme uygun sistemleri araştırınca(8000-10000) arası şu iki sistem arasında kaldım sizlerin de fikrini almak isterim ve başka öneriniz var ise yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum.
1
2
Tabi bu sistemlerden büyük beklentilerim yok fps oyunları ve dusuk ayarlarda diğer oyunları oynatması beni tatmin edecektir. Yorumlarınızı bekliyorum.
Önerdiğin sistemde ki PSU lar kötü gamegaraj önermem bile düşük olsun diye girişin de girişi parçalar koyuyorlar.

Burak güngör sistmini alıp aldıktan sonra PSU değiştirirsen senin için daha iyi olabilir.

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892
1
2
Konudan alakasiz Haziran'da 9500e PC hocasinin sistemini almıştım. Asus 2060 Corsair 8-8ram ryzen 5 4500 var . Daha nereye gidecez arkadaş. Senin vereceğin para yine aynı para ama arada ki donanım farkına bak

KS

Pc225

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Önerdiğin sistemde ki PSU lar kötü gamegaraj önermem bile düşük olsun diye girişin de girişi parçalar koyuyorlar.

Burak güngör sistmini alıp aldıktan sonra PSU değiştirirsen senin için daha iyi olabilir.
Peki bu sisteme ne dersiniz fp olarak iyi mi sizce?

KS

Pc225

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
PSU kalitesiz herhangi bir elektirksel sorunda parça yakabilir.
Şuana kadarki cevaplar için çok teşekkürler son bir degerlendirme yapsam izninizle.
Kasa+psu
Bunla değiştirsem ssd yi de m.2 yapsam 10.000 tl gibi bir masrafa çıkıyor sizce farka değer mi ve alınır mı o haliyle yoksa farklı bir öneriniz olur

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
Şuana kadarki cevaplar için çok teşekkürler son bir degerlendirme yapsam izninizle.
Kasa+psu
Bunla değiştirsem ssd yi de m.2 yapsam 10.000 tl gibi bir masrafa çıkıyor sizce farka değer mi ve alınır mı o haliyle yoksa farklı bir öneriniz olur mu?
Hocam o sistemdeki bütün PSU lar kalitesiz.
Ne oynayacaksınız oyun olarak ?

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
Alacaksanız en iyi kasa oda önü mesh olduğu için. .Burak G.
Oyun olarak csgo warzone witcher(1080) vs.
+ bir de arkadas bunu atmis bunu da yorumlarsanız sevinirim
PSU kötü ileriye dönük değil çok sıkıntı yaşarsın.
ramler iyi değil.
10.nesil birde eski.

Sana önerim para biriktir öyle sistem al zararlı çıkarsın.

yunusx36

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
3,015
1
2

İŞLEMCİ > 12100F
EKRAN KARTI > RX 6500XT
RAM > ADATA 16GB
Seçilerek alınabilir.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri