Öneri 8.500 TL Ile Ekipman Önerisi

ademtrgg

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Merhaba sistemi yavaştan topluyorum ekipmanlar filan kaldı 8500tl bütçe var kulaklık mouse klavye lazım sağda solda çok duyuyorum işte attack shark vs. "marka önemli değil bu arada" güzel olsun yeter Böyle güzel markalardan oluşan bir set onerirseniz sevinirim bütçe 8.5 olmasına gerek yok dahada az olanilir yani en fazla 8.5 yapabilirim

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,486
Merhaba sistemi yavaştan topluyorum ekipmanlar filan kaldı 8500tl bütçe var kulaklık mouse klavye lazım sağda solda çok duyuyorum işte attack shark vs. "marka önemli değil bu arada" güzel olsun yeter Böyle güzel markalardan oluşan bir set onerirseniz sevinirim bütçe 8.5 olmasına gerek yok dahada az olanilir yani en fazla 8.5 yapabilirim
Ak820 pro
Cloud 2
Mouse da el boyuna tutus sekline gore secilir

Arthur Morgan

Co Admin
Co Admin
Tepki
1,953

solaris

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
236
Klavye dil düzenleri ile ilgili bu.
Türkçe karekterler yok. İngilizce-ABD düzen olunca onların alfabesinde bizdeki gibi o harfler yok..
Bir de ANSI veya ISO klavye düzeni var. Tuş larla ilgili
1688741504474.png

KS

ademtrgg

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Klavye dil düzenleri ile ilgili bu.
Türkçe karekterler yok. İngilizce-ABD düzen olunca onların alfabesinde bizdeki gibi o harfler yok..
Bir de ANSI veya ISO klavye düzeni var. Tuş larla ilgili
Ekli dosyayı görüntüle 38171
Hmmm anladım teşekkürler peki onları kullanmanın bir yolu yokmu mesele shifte bastığımda ı harfi i olsun atıyorum şuan tamamen meselea yani böyle birşey varmı cünki klavye çok güzel kullanmak isterim

solaris

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
236
203A9818 (1).jpg

Şöyle olacak. Windows işletim sistemi Türkçe Q klavye düzeninde ayarlı ise;
M nin sağındaki tuşa < basınca Ö yazacak, onun yanındaki > basınca Ç yazacak
P nin sağındaki Ğ yazacak
L nin sağında Enter tuşuna kadar iki tuş var. Bizdeki Türkçe Q da üç TUŞ VAR.
Elinizdeki TÜRKÇE Q klavye düzeni ile karşışlaştırın. Farklılıklar olacak. Enter tuşu dikdörtgen blok şeklinde gelecek. vb....
Tuş atamalar biraz faklı klavye desteğine bağlı. Klavye yazılımı ile yapılabiliyordu yanlış hatırlamıyorsam

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri