Çözüldü 800-850 TL'ye Kadar Kulaklık Önerisi (31 Temmuz 2022)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

rxeaaVL

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Merhaba Dostlar,

Razer Kraken V3 X kullanıyordum fakat 2 gün önce kırıldı garantiye girmeyecektir muhtemelen Amazondan almak istiyorum türkiye de çoğu yer aldıktan sonra herhangi bir şekilde ürün için yardım etmiyor.

800 TL bütçem var maks 860 TL'ye çıkabilirim...

Moderatörün son düzenlenenleri:
KS

rxeaaVL

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Razer kraken v3 x den daha iyi veya en azından aynı özellikleri olan bir şey önerirseniz sevinirim.

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
Screenshot_2.png

NyxeniQ

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
44
Ben 1 yılı aşkındır Rampage RGW 9 kullanıyorum özellikle mikrofonu çok kaliteli, ses konusunda yorum yapamam ama çok internet kafede takıldım hiçbiri bu kadar rahat ve iyi ses vermiyordu.

KS

rxeaaVL

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Hocam fiyat aralığınıza göre cevap verirsek eğer Razer BlackShark V2 X almanız daha mantıklı birde USB girişli olanını da bulursanız tadından yenmez + olarakda 7.1 Surround sistemli bir kulaklık.
Razer blackshark ı alacağım muhtemelen razer kalitesi çünkü kırılsa bile videolarını izlediğimde bu modeli daha sağlam gibi geldi gözüme fakat trendyoldan mı almalıyım itopyadan mı önerileriniz için teşekkürler bu arada

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
Razer blackshark ı alacağım muhtemelen razer kalitesi çünkü kırılsa bile videolarını izlediğimde bu modeli daha sağlam gibi geldi gözüme fakat trendyoldan mı almalıyım itopyadan mı önerileriniz için teşekkürler bu arada
İtopya'dan alsanız daha iyi hocam aklınızda şüphe olmaz.Nereden alacağınıza da karar verdiğinizde lütfen buradan da belirtiniz. Şimdiden Hayırlı olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri