8000-9000 TL monitör önerisi

koraykusuz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Merhaba, yeni monitör alacağım.
Kafamı karıştıran noktalar var.
27' ve 34' monitörler arasında kaldım.
Sadece RDR2, Valhalla, Uncharted, Spider-Man gibi oyunlar oynuyorum.

Özelliklerine baktığımızda DELL'de IPS panel, 1ms ve HDR400 varken, Huawei'de VA panel, 4ms ve HDR10(giriş seviyesi) var. Hikayeli oyunlar oynuyorum. Rekabetçi, online oyunlar (Valorant, Apex, Csgo vs.) oynamıyorum. Siz olsanız hangisi alırdınız?

Hüsom

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
761
huawei'den uzak dur ben bu modellere nazaran daha iyi alternatifler atıcam 2dk

ekran kartınız amd mi Nvidia mı?

KS

koraykusuz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Bekliyorum, ekran kartım MSI 6900XT.

Hüsom

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
761
eğer ben sadece hikayeli oyun oynarım film izlerim derseniz proart sizin için çok iyidir tazeleme hızı ve gecikmesi düşük fakat editörlerin kullandığı bir monitör
tazeleme hızı isterseniz ise freesync bu monitör var
ama biraz daha bütçe çıkabilirseniz kesinlikle bu monitörü alın nano ips bir monitördür freesync premium destekli

Hüsom

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
761
ayrıca şu an monitör camiasında şirketler oled monitörler çıkarmaya başladı bende alacağım monitör şu oled monitörlerin Türkiye'ye gelmesini bekliyorum ona göre karar vereceğim çok farklı bir deneyim

KS

koraykusuz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Önerileriniz için teşekkürler. Oled monitörler fiyat olarak uçuk biraz. Attığınız modellerden ise LG 27gn880-B modeli hoşuma gitti ama bütçemi aşıyor.

Hüsom

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
761
Önerileriniz için teşekkürler. Oled monitörler fiyat olarak uçuk biraz. Attığınız modellerden ise LG 27gn880-B modeli hoşuma gitti ama bütçemi aşıyor.
ekran kartınız üst model bir kart, ben almışken iyisini alırım kafasıyla 27gn880-B modelini alırdım sonuçta bu bileşenler sizi 4-5 yıl rahat idare eder

KS

koraykusuz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
ekran kartınız üst model bir kart, ben almışken iyisini alırım kafasıyla 27gn880-B modelini alırdım sonuçta bu bileşenler sizi 4-5 yıl rahat idare eder
27' monitör sıktı aslında. Ultrawide monitörler araştırıyorum bir yandan. Huawei neden kötü dediniz?

Hüsom

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
761
27' monitör sıktı aslında. Ultrawide monitörler araştırıyorum bir yandan. Huawei neden kötü dediniz?
VA bir monitör eğer ips'ten va geçerseniz lanet edersiniz yani renkler çok kötü hikayeli oyunlar için ideal değil biraz daha iş monitörü o üstelik marka olarakta monitör piyasasına pek hakim değiller huawei yerine lg, ViewSonic, aoc, Dell gibi monitör sektöründe dev markalardan alırım 27' sıktı ise 31.5' bu monitör var fakat inç büyüdükçe pikselleri daha net görürsünüz bu da sizi rahatsız edebilir

KS

koraykusuz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Gigabyte M32Q Ek monitör güzelmiş. Diğer paylaştığınız çok üst seviye maalesef o kadar çıkamıyorum.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri