9. Sınıf Arkadaşıma Kaynak Önerisi

Krom

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
36
9. sınıf arkadaşım için bütün derslerde basit-orta-zor derecelerde kaynak (konu anlatımlı ve soru bankası) ve yine her derste (sayısal okuyacak) bir YouTube kanalı arıyor okulu kötü bir okulmuş. Liste şeklinde atarsanız sevinirim.
Şuanki liste;
Matematik: Mert Hoca, Bıyıklı Matematik
Fizik; VİP Fizik
Coğrafya;
Tarih;
Edebiyat:
Kimya ; kimya adası
Biyoloji; Dr. Biyoloji, selin hoca
İng:
Din:

eklememi yada çıkarmamı istediğiniz birşey varmıdır

Son düzenleme:

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Coğrafyanın kodları diye bir kanal var sayısal okuyacak olabilir ama 2 sene coğrafyayı zorunlu görecek. Matematik olarak Rehber matematik de bakılabilir güzel anlatıyor. Edebiyat için konu anlatımlı VİP yayınlarının kitabını almıştık bence konu anlatımı güzeldi. İçeriğine bakıp tercih edilebilir. Kimya için de test olarak EİS yayınları yada ÇAP bakılabilir. EİS yayınlarının konu anlatımı güzel. Soru bankası olarak Biyoloji ve matematikte Paraf da bakılabilir.

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Hiç bilmiyorum. Ne çok fazla test çözerim nede çok video izlerim. Hocaların vurguladığı ve sınavda çıkabilir dediği yerleri not alıyorum ve en az 70 alıyorum sınavdan. İzlemek zaman kaybı bana göre. Zaten anlamıyorum izleyince. Hocalarda saolsun ne çıkacak söylüyor.

KS

Krom

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
36
Coğrafyanın kodları diye bir kanal var sayısal okuyacak olabilir ama 2 sene coğrafyayı zorunlu görecek. Matematik olarak Rehber matematik de bakılabilir güzel anlatıyor. Edebiyat için konu anlatımlı VİP yayınlarının kitabını almıştık bence konu anlatımı güzeldi. İçeriğine bakıp tercih edilebilir. Kimya için de test olarak EİS yayınları yada ÇAP bakılabilir. EİS yayınlarının konu anlatımı güzel. Soru bankası olarak Biyoloji ve matematikte Paraf da bakılabilir.
rm yüzeysel anlattığını söylediler, ama yinede bakıyorum pekiştirmek için. Mert hocadan deftere not tutuyoruz, okulu yazdırmıyormuş hatta deftere bile gerek yok diyorlarmış hocalar. öneri içinde teşekkürler. liste haline getireceğim

KS

Krom

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
36
Hiç bilmiyorum. Ne çok fazla test çözerim nede çok video izlerim. Hocaların vurguladığı ve sınavda çıkabilir dediği yerleri not alıyorum ve en az 70 alıyorum sınavdan. İzlemek zaman kaybı bana göre. Zaten anlamıyorum izleyince. Hocalarda saolsun ne çıkacak söylüyor.
okulunda öyle birşeyde yokmuş hocam. deftere bile gerekyok diyormuş hocalar

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
her dersten 96lık defter aldık, ama yazdırmıyorlar. elimizden geldiğince biz yazıyoruz. ama 30-40 sayfası 10. sınıfa kalır gibi.
Anladım , bi an yayın sandım. 9 okumadım bilmiyorum ama 10. sınıfta aldığım her defteri bu sene kullanıyorum (11'im).

KS

Krom

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
36
Anladım , bi an yayın sandım. 9 okumadım bilmiyorum ama 10. sınıfta aldığım her defteri bu sene kullanıyorum (11'im).
bazen sayfa artabiliyor bende seneye bırakmıştım. neyse, konuya dönelim. umarım yeterli öneri gelir de listeyi tamamlarım.

KS

Krom

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
36
GÜNCEL LİSTE;
Fizik; VİP Fizik
Coğrafya; coğrafyanın kodları
Tarih; - önerilmedi daha
Edebiyat: -
Kimya ; kimya adası
Biyoloji; Dr. Biyoloji, Selin Hoca
İng - Din: - önerilmedi daha

By_raskolnikow

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
31
9. sınıf arkadaşım için bütün derslerde basit-orta-zor derecelerde kaynak (konu anlatımlı ve soru bankası) ve yine her derste (sayısal okuyacak) bir YouTube kanalı arıyor okulu kötü bir okulmuş. Liste şeklinde atarsanız sevi.
Şuanki liste;
Fizik; VİP Fizik
Coğrafya;
Tarih;
Edebiyat:
Kimya ; kimya adası
İng:
Din:

Kimyada fundam diye bir kanal vardı bir bak istersen

KS

Krom

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
36
Önerisi olan kaldı mı? Listeyi yarın bitirmeye çalışacağım

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
9. sınıf arkadaşım için bütün derslerde basit-orta-zor derecelerde kaynak (konu anlatımlı ve soru bankası) ve yine her derste (sayısal okuyacak) bir YouTube kanalı arıyor okulu kötü bir okulmuş. Liste şeklinde atarsanız sevi.
Şuanki liste;
Fizik; VİP Fizik
Coğrafya;
Tarih;
Edebiyat:
Kimya ; kimya adası
İng:
Din:

Çap fen lisesi 9. Sınıf önerebilirim bu kaynağı zor olarak nitelendirebiliriz aynı şey Aydın yayınları için de geçerli.

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
hangi dersden almak daha mantıklı olur peki?
Ben çapta fizik ve kimya kullandım güzel kaynaklar fakat soru bankalarını kullandım! Ders fasiküllerini kullandım fizik ve kimyası güzeldi
Aydın yayınlarında da matematik ders işleyiş fasikülünü kullandım o da güzeldi

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri