900TL Modem Önerisi?

qCz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
14
Şuan ki modemim çok eski. Yaklaşık 8 yıldır kullanıyorum. Yeni bir modem alacağım. Nelere dikkat etmeliyim ve tecrübeler doğrultusunda hangi modemleri önerirsiniz? 24 Mbps VDSL kullanıyorum. Altyapımın ne kadar destekleyebileceği ile ilgili ss'leri atıyorum. Birkaç ay sonra 75 Mbps geçmeyi düşünüyorum. Bilgilendirirseniz sevinirim.

Ekli dosyalar

• eee.PNG
    eee.PNG
    5.8 KB · Görüntüleme: 7
  • Ekran Alıntısı 2.PNG
    Ekran Alıntısı 2.PNG
    16 KB · Görüntüleme: 8

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
Şuan ki modemim çok eski. Yaklaşık 8 yıldır kullanıyorum. Yeni bir modem alacağım. Nelere dikkat etmeliyim ve tecrübeler doğrultusunda hangi modemleri önerirsiniz? 24 Mbps VDSL kullanıyorum. Altyapımın ne kadar destekleyebileceği ile ilgili ss'leri atıyorum. Birkaç ay sonra 75 Mbps geçmeyi düşünüyorum. Bilgilendirirseniz sevinirim.
VDSL öneri istiyorsunuz herhalde bütçeniz nedir ?

yunusx36

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
3,015
Bunları fiyatına göre kaliteli yapan nedir hocam? Ben de onlara dikkat ederek araştırırım.
Yüksek çekim gücü, cihaza göre hız sınırı, wpa3 şifreleme,mobil uygulamadan kontrol, SNR margin ayarlarını yapılandırması, Modemden Reklam engelleyici, Yüksek hızlarda daha stabil daha serin çalışır 5-6 cihaz bağlanınca internet yavaşlama vs. şeyler yaşanmaz daha birçok özelliği var bir de 4 yıl garantisi mevcut.

• Beğen
Reactions: qCz
KS

qCz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
14
Yüksek çekim gücü, cihaza göre hız sınırı, wpa3 şifreleme,mobil uygulamadan kontrol, SNR margin ayarlarını yapılandırması, Modemden Reklam engelleyici, Yüksek hızlarda daha stabil daha serin çalışır 5-6 cihaz bağlanınca internet yavaşlama vs. şeyler yaşanmaz daha birçok özelliği var bir de 4 yıl garantisi mevcut.
Anladım, teşekkürler.

Hüsom

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
761
boşa para verme farklı bir firmaya geçtiğinde zaten 1k lık modem veriliyor 5ghz turknete geçersen direk alırsın

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri