9500TL Sistem ve Bazı Sorular (ACİL)

Baran Çağıl

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhabalar yarından itibaren parçaları tek tek almaya başlayacağım. Siz, pc hocası forum üyelerine bir kaç sorum olacak bu sistemim ile ilgili. Lütfen yalnızca kesin bilgisi olanlar ve konuya tam anlamıyla hakim olanlar yanıt versinler lütfen. Teşekkürler şimdiden :)
sistemim şu şekilde: 
YOLYXk.png

*Öncelikle bu sistemde kesinlikle Performans'ta bir düşüş yaşamadan bazı parçalardan kısabilir miyim? Kısabiliyorsam hangi parçalardan? Bu mümkün müdür?

**İkinci olarak Bütün parçalar bu bilgisayar kasasına sığar mı?

***Üçüncü olarak ise Bu parçalar birbirleri ile uyumlu mudur?

****Bu güç kaynağı ve soğutma bu sistem için yeterli midir?

*****Son olarak ise bu parçaları Vatan'dan daha ucuza temin edebileceğim güvenli ve kaliteli hizmet veren, sizin veya bir yakınınızın daha önce kullandığı bir site var mıdır?

Şimdiden çok teşekkürler :)

Enes Değirmenci

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
0
hocam itopya ve incehesaptan alabilirsiniz sistem kasaya sığar herhangibir sıkıntı yok parçalar uyumlu diğer parçalarda gayet yeterli ekran akrtını keşke 1070ti yapabilseniz

KS

Baran Çağıl

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Öncelikle değerli yorumunuz ve tavsiyeleriniz için çok teşekkürler. 1070Ti olmasını ben de isterdim açıkçası fakat şuanlık böyle.
Teşekkürler tekrardan :)

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Baran Çağıl' Alıntı:
Merhabalar yarından itibaren parçaları tek tek almaya başlayacağım. Siz, pc hocası forum üyelerine bir kaç sorum olacak bu sistemim ile ilgili. Lütfen yalnızca kesin bilgisi olanlar ve konuya tam anlamıyla hakim olanlar yanıt versinler lütfen. Teşekkürler şimdiden :)
sistemim şu şekilde: 
YOLYXk.png

*Öncelikle bu sistemde kesinlikle Performans'ta bir düşüş yaşamadan bazı parçalardan kısabilir miyim? Kısabiliyorsam hangi parçalardan? Bu mümkün müdür?

**İkinci olarak Bütün parçalar bu bilgisayar kasasına sığar mı?

***Üçüncü olarak ise Bu parçalar birbirleri ile uyumlu mudur?

****Bu güç kaynağı ve soğutma bu sistem için yeterli midir?

*****Son olarak ise bu parçaları Vatan'dan daha ucuza temin edebileceğim güvenli ve kaliteli hizmet veren, sizin veya bir yakınınızın daha önce kullandığı bir site var mıdır?

Şimdiden çok teşekkürler :)

Onerim ryzen yarın yeni sistem toplayip dönerim

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Baran Çağıl' Alıntı:
Öncelikle değerli yorumunuz ve tavsiyeleriniz için çok teşekkürler. 1070Ti olmasını ben de isterdim açıkçası fakat şuanlık böyle.
Teşekkürler tekrardan :)

Sistem 8300 tuttu üstüne bide vatandaki monitörü alırsanız tamamdır

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri