960M Ekran Kartında Kod 43 Hatası

Furkan M.Çilingir

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Arkadaşlar Laptop kullanıyorum, sorunsuz çalışırken birden oynadığım oyun kendiliğinden kapandı. Ardından masaüstünde bir kaç saniye geçirdikten sonra her şey dondu. Hiç bir şekilde laptopu kontrol edemedim. Ardından cihazı kapatıp açınca 1 dk. gibi bir sürede yine her şey donuyor kontrol edilmiyor. Format atmama rağmen bu sorun düzelmedi. Sadece donma süresi biraz daha uzadı. Aygıt yöneticisinden ekran kartına bakınca da altında küçük sari ünlem gözüküyor. DxDiag açınca orada da ekran kartı gözükmüyordu. İnternetten baktığım çözümler ve Windows 'un kendi çözümleri de işe yaramadı sanırım. Sizce sorun ve çözümü nedir? Durup dururken ekran kartım yanmış olabilir mi? Aygıt yöneticisinden ekran kartına bakınca Windows bu aygıtta bir sorun buldu ve durdurdu yazıyor ve parantez içinde kod 43 hatası yazıyor.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,136
RE: KOD 43 HATASI LAPTOP UN ASIL 960M EKRAN KARTINI GÖRMEMESİ

Tamamı büyük harften oluşan konu başlığı ve içeriği forumda yasak. Şimdilik düzenledim bir daha ki sefer uyarı alırsınız.

Çözüm önerilerimi biraz araştırıp paylaşacağım. Sizde denediğiniz çözümleri paylaşın aynı şeyleri önermeyelim.

KS

Furkan M.Çilingir

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
özür dilerim. Denediğim yöntemler ekran kartını aygıt yöneticisinden kaldırıp tekrar aygıt yöneticisine eklemek ve birkaç tane program ile laptop ta tarama yapmak oldu, program isimlerini hatırlamıyorum. Aygıt yöneticisinden el ile güncellemeyi denedim ama zaten son sürümü kullanıyorsunuz dedi. Nvidia dan el ile yapmayı denedim ama zaten ekran kartımı görmediği için güncellemeyi kuramıyordu. Bu gibi şeyler.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,136
- Bu bağlantıdaki adımları uygular mısınız. Çözümler arasında VIRTU MVP adında bir yazılım var sizde de varsa özellikle bu işlemden sonra çoğu yabancı forumda sorunun çözüldğü belirtilmiş.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri