Soru A4 Tech Pk-910H Webcam Sipariş Ettim Sizce H.o - G.o ?

F4İRFL4Y

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Arkadaşlar Selamlar Twitch'de Aktif Olarak Yayınlara Başlamak İstediğim İçin Kendime Webcam Almak İstedim Ve Bunu Tercih Edip Amazon Üzerinden Sipariş Oluşturdum Bu Fiyata Daha İyisini Bulamadım (Bazı Logitech Webcam'ler Var Ama Onlar 720 P Bu 1080 P) Sizce İyi Mi Yaptım Kötü Mü Başka Öneriniz Var İse Siparişi İptal Edebilirim

Ürün Linki :

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
Arkadaşlar Selamlar Twitch'de Aktif Olarak Yayınlara Başlamak İstediğim İçin Kendime Webcam Almak İstedim Ve Bunu Tercih Edip Amazon Üzerinden Sipariş Oluşturdum Bu Fiyata Daha İyisini Bulamadım (Bazı Logitech Webcam'ler Var Ama Onlar 720 P Bu 1080 P) Sizce İyi Mi Yaptım Kötü Mü Başka Öneriniz Var İse Siparişi İptal Edebilirim

Ürün Linki :
bende var bu ürün kullanıyorum parasını değerini veriyor.

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
Troll fotoğraftır elini yüzümün sağına koy gülüyorum soluna koy gülmüyorum SS alındığı için ufak bi kalite şeyi var ama gerçekten kaliteli ürün.
Ekran görüntüsü 2023-05-24 225146.png
kurtlar-vadisi-kilic_2139801.png

bide gece çekildi o yüzden yan taraflarımda renk şeyi var normalde yok

KS

F4İRFL4Y

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Troll fotoğraftır elini yüzümün sağına koy gülüyorum soluna koy gülmüyorum SS alındığı için ufak bi kalite şeyi var ama gerçekten kaliteli ürün.
Ekli dosyayı görüntüle 21595Ekli dosyayı görüntüle 21596

bide gece çekildi o yüzden yan taraflarımda renk şeyi var normalde yok
mükemmelsin çok teşekkür ederim gerçekten iyi ürün eline sağlık tek birşey daha soracam driver gibi programı var mı kameranın

Son düzenleme:

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri