Abiler Ps5 Ile PC Takas Etcem Yardım Edinn

Enes_2134

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Aslan abiler benim şimdi 4 5 aylık ps5 var içinde God of war Ragnarok, fc24, minecraft, ve nortgard var adamın bilgisayarı şöyle

Tertemiz her ay kendim bakımını yaptım beyaz kasa temizlik istiyor aldığım kişi çok kötü bakmıştı ben herşeyini temizledim parcalarin hepsi yeni 1 yıllık cihaz fakat faturası yoktur aldığım kişi yok dedi cihazın temizliğinden anlarsınız kutusu vs hepsi var Cihazın Özellikleri
Ekran Kartı : Sapphire RX 6500 XT
İşlemci : Ryzen 5 5500
Ram : 16 gb
ssd : 512 gb ( M2 )
kasa : Asus Tuf gaming 64 renk seçeneği kutulu Extrası : kule tipi hava soğutucu

Böyle diyor ne yapım sizce alimmi acilll

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,480
Aslan abiler benim şimdi 4 5 aylık ps5 var içinde God of war Ragnarok, fc24, minecraft, ve nortgard var adamın bilgisayarı şöyle

Tertemiz her ay kendim bakımını yaptım beyaz kasa temizlik istiyor aldığım kişi çok kötü bakmıştı ben herşeyini temizledim parcalarin hepsi yeni 1 yıllık cihaz fakat faturası yoktur aldığım kişi yok dedi cihazın temizliğinden anlarsınız kutusu vs hepsi var Cihazın Özellikleri
Ekran Kartı : Sapphire RX 6500 XT
İşlemci : Ryzen 5 5500
Ram : 16 gb
ssd : 512 gb ( M2 )
kasa : Asus Tuf gaming 64 renk seçeneği kutulu Extrası : kule tipi hava soğutucu

Böyle diyor ne yapım sizce alimmi acilll
Bence takas yapacaksanda ustune para iste

Boozew

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
541
sistem günümüz oyunları için yeterli değil ps5ten devam etmeni öneririm. Oynadıgın oyun bandında şeyleri rahat oynayamazsın ayrıca Sapphire RX 6500 XT 4gb vram mevcut çoğu oyundada sorun çıkarırır

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri