acer nitro 5 win kurulumu yardım!!!

YusufGK41

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
pc elime ulaştı ilk flashımla yüklemyi denedim okumadı ikinci flasla şimdi deneyeceğim win kurmayı oda olmasssa win u nasıl kuracağım
birde cd çıktı içinden ama cd girişi yok onuda flasha aktarıp öyle mi kurulum yapmalıyım

Fenomend

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
518
pc elime ulaştı ilk flashımla yüklemyi denedim okumadı ikinci flasla şimdi deneyeceğim win kurmayı oda olmasssa win u nasıl kuracağım
birde cd çıktı içinden ama cd girişi yok onuda flasha aktarıp öyle mi kurulum yapmalıyım
önce bios ayarlarına girip boot menüsünden usb yi ilk sıraya aldınız mı almadıysanız ilk sıraya alıp kaydedip çıkın aktif olunca eğer yanlış ya da hatalı bir uefi hazırlamadıysanız kuruluma geçecektir. Bios menüsüne farklı bir kombinasyon değilse F2 ile girip yapacaksınız.

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Aşağıya bıraktığım videoları takip ederek sorunu çözebilirsiniz. Pc yine de görmüyorsa Flashınızda veya USB slotunda problem olabilir.
USB Hazırlama :

UEFI Windows 10 Kurulum Rehberi :​

KS

YusufGK41

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
hocam pc yi tertemiz bir şekilde kurdum windowsu güncelledim kendi driveri kurdu vs ama sitedekileride indirmem lazım mı
hem r5 5600h var driveri 2009 yılına ait olanı kurmuş amd sitesinden indirmelimiyim 2022 olanı

Ekli dosyalar

• Ekran Görüntüsü (72).png
    Ekran Görüntüsü (72).png
    91.9 KB · Görüntüleme: 20
  • Ekran Görüntüsü (74).png
    Ekran Görüntüsü (74).png
    103.9 KB · Görüntüleme: 21

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
hocam pc yi tertemiz bir şekilde kurdum windowsu güncelledim kendi driveri kurdu vs ama sitedekileride indirmem lazım mı
hem r5 5600h var driveri 2009 yılına ait olanı kurmuş amd sitesinden indirmelimiyim 2022 olanı
Driver otomatik olarak 3.parti yazılımlarıyla mı kuruldu yoksa Win güncellemeleriyle mi ? ve En güncel sürüm kurulmalıdır bana göre diğer arkadaşlarında bilgisiniz alın.

KS

YusufGK41

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
hocam win 11 home u nasıl etkinleştirebilirim

KS

YusufGK41

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki