Acik liseden orgun egitime gecmek istiyorum

Zangetsu

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Merhaba ben 9.sinifi acik liseden okudum ve acik liseden pisman oldum istanbulda bildiginiz uygun/ucuz fiyatli ozel lise varmi?

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
912
Okulları arayıp fiyat sormanız en iyisi hocam. ikamet ettiğiniz ilçe neresi?

KS

Zangetsu

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Merhaba,
Hocam valla özellerin hepsi çok pahalı dolardan sonra uyguna bulmak zor hele ki istanbulda.
dogru soyluyorsun ama iste esenler gibi bi ilcede oturdugum icin obp puaniyla godilebilecek liselerde kotu yani ya obp ile gidicem yada ozele yapicak bir seyim yok

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
dogru soyluyorsun ama iste esenler gibi bi ilcede oturdugum icin obp puaniyla godilebilecek liselerde kotu yani ya obp ile gidicem yada ozele yapicak bir seyim yok
Kötü lise ne demek hocam? İçindeki öğrencilermi yoksa öğretmenlermi kötü?

KS

Zangetsu

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Kötü lise ne demek hocam? İçindeki öğrencilermi yoksa öğretmenlermi kötü?
mesela burdaki atisalani lisesi icinde serseriler barindiran bicaklanma olaylari yasanmis bircok kez okula polis gelmis bi okul ve bu okul bana tercihlerde en yuksek puanli okul

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
mesela burdaki atisalani lisesi icinde serseriler barindiran bicaklanma olaylari yasanmis bircok kez okula polis gelmis bi okul ve bu okul bana tercihlerde en yuksek puanli okul
Bende önceden bu tarz şeylerin çok yaşandığı bir okula gidiyorum , şu an yok diyebilirim , halâ %70 serseridir. Esenyurt'da okuyorum bu arara :D . Lgs den 300 almıştım belki daha iyi bir okula gidebiliyorken bu yakın diye buraya gidiyorum. Yinede memnunum.

KS

Zangetsu

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Bende önceden bu tarz şeylerin çok yaşandığı bir okula gidiyorum , şu an yok diyebilirim , halâ %70 serseridir. Esenyurt'da okuyorum bu arara :D . Lgs den 300 almıştım belki daha iyi bir okula gidebiliyorken bu yakın diye buraya gidiyorum. Yinede memnunum.
abi valla bilmiyom ya gidebilirsem ozele gidicem gidemezsem obp ile bir yere gidicem

Arthemis.

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
153
Özel okul konusunda arayıp sormanız en iyi seçenektir. Olaylı belalı okullar bitmez yedisinde ne ise yetmişinde de aynı iyi okullarda var fakat günümüzde liselerin birçoğu böyle öğrenciden sorun olmaz öğretmeni takar illa bahane bulunur güzel kararınızı verin sorun soruşturun başınız ağrımasın. Dersler konusunda ortalamayı geçecek kadar çalışma düzeniniz filan varsa kesinlikle özele gidin + olarak normal lisede sorumlulukla uğraşırsınız uğursuzun birisi gelir zehir eder okuyacağınız kalan seneleri uğraşır durursunuz bunu baya deneyimlemiş birisi olarak diyorum en güzel karar sizde bitiyor boşa uğraşıcağınız yerlere gitmeyin derim. :)

KS

Zangetsu

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Özel okul konusunda arayıp sormanız en iyi seçenektir. Olaylı belalı okullar bitmez yedisinde ne ise yetmişinde de aynı iyi okullarda var fakat günümüzde liselerin birçoğu böyle öğrenciden sorun olmaz öğretmeni takar illa bahane bulunur güzel kararınızı verin sorun soruşturun başınız ağrımasın. Dersler konusunda ortalamayı geçecek kadar çalışma düzeniniz filan varsa kesinlikle özele gidin + olarak normal lisede sorumlulukla uğraşırsınız uğursuzun birisi gelir zehir eder okuyacağınız kalan seneleri uğraşır durursunuz bunu baya deneyimlemiş birisi olarak diyorum en güzel karar sizde bitiyor boşa uğraşıcağınız yerlere gitmeyin derim. :)
guzel yorumun icin gercekten cok tesekkur ederim annem ve babam normale gidip dershaneye git diyor ama bence dershaneye vericegimiz parayi ozele versek daha mantikli hem genelde dershaneleri ovmuyorlar

Arthemis.

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
153
guzel yorumun icin gercekten cok tesekkur ederim annem ve babam normale gidip dershaneye git diyor ama bence dershaneye vericegimiz parayi ozele versek daha mantikli hem genelde dershaneleri ovmuyorlar
Rica ederim dediğin gibi normale gitmek yerine elde para varsa özele gitmek daha iyi. Okulun bitince sınav için sağlam temelin olmalı gireceksen tabii ki. Açıktan felan sağlam toplanmıyor o kadar konular kişi sıkı çalışsa bile biyerden salınıyor en sonunda tabi burda kişinin hırsıda etkili. Ama özele gidemeyecek durumunuz ihtimali olursa mecbur mağlum düz liseye gidersiniz + dershaneyle üstüne kapatmayı denersiniz. Ailenizi kafaya alıp aynı parayı özele verdirmeyi deneyin derim. :)

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri