Yardım Acil Yardım

CrinsonDamge

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
17
Beyler simdi ben monitor alıcam evde kasa felan yok ben nasıl o monitorde ölü led varmı diye bakıcam?

Ymelihbozgeyik

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
13
Hocam linkte monitörü telefon ile SlimPort yardımıyla açtığını görüyorum. Lakin bu özellik her android telefonda var mıdır o konuda bir bilgim yok. Ayrıca test için bu çevirciyi almanıza gerek yok bence, masrafa girmiş olursunuz. Elinize bir kasa ya da laptop geçince testini yapmanız daha sağlıklı olabilir. Bunun dışınd abir tanığınızdan laptop ödünç alabilirsiniz belki. Tabi size kalmış.
İyi akşamlar dilerim.

KS

CrinsonDamge

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
17
Hocam linkte monitörü telefon ile SlimPort yardımıyla açtığını görüyorum. Lakin bu özellik her android telefonda var mıdır o konuda bir bilgim yok. Ayrıca test için bu çevirciyi almanıza gerek yok bence, masrafa girmiş olursunuz. Elinize bir kasa ya da laptop geçince testini yapmanız daha sağlıklı olabilir. Bunun dışınd abir tanığınızdan laptop ödünç alabilirsiniz belki. Tabi size kalmış.
İyi akşamlar dilerim.
Peki ben kasayı 1-2 ay sonra alcam ben monitörü deneyemeyecegim ben kasayı aldıgımda ve monitoru denediğimde hani 1-2 ay geçicek ya sorun çıkarsa iade etme durumu soruna girermi? @Musaa @Ymelihbozgeyik

Son düzenleme:

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri