Acil Yardım

mert_mert

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Herkese selamlar. benim samsung A 7 ( SM - T505) tabletim var. google şifresini unuttuk. Ne yaptıysam formatlayamadım. bu konuda yardımcı olabilecek var mıdır acaba ? Şimdiden Teşekkürler.

MrTatar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
19
İlk olarak accounts.google.com/signin/recovery adresine giderek Gmail hesabını girin. Hesap kurtarma işleminin başarılı olması için cep telefonu numaranız, kurtarma mail adresiniz ve Google tarafından sorulacak soruları mümkün olduğu kadar doğru bilmeniz gerekmektedir.

Bu adımları denediniz mi ?

KS

mert_mert

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Üstad ilgin için teşekkürler. Benim sıkıntım tablete rastgele açılsın diye hanım bir e mail girmiş. Birde üstüne pini unutunca kilitli kaldı. Formatlanması lazım ama netteki videolar ya eski ya paralı. 50 dolar verdikten sonra zaten tablet o kadar etmez

iBetaAhmet

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Üstad ilgin için teşekkürler. Benim sıkıntım tablete rastgele açılsın diye hanım bir e mail girmiş. Birde üstüne pini unutunca kilitli kaldı. Formatlanması lazım ama netteki videolar ya eski ya paralı. 50 dolar verdikten sonra zaten tablet o kadar etmez
hard reset atabilirsiniz ama verileriniz silinir

KS

mert_mert

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
hard reset yaptım veriler sıkıntı degil oglumun tableti.Fakat iste ondan sonra tabletı acmıyor. ya pini istiyor yada eski girdigimiz emali

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri